Kontrol odası ve havalı bir ATV gibi çok sayıda cankurtaran ekipmanı olan 2 katlı bir bina içeren LEGO City Plaj Cankurtaran Merkezi oyuncak setiyle güneşli günler hep yakında. Çocuklar ayrıca renkli bir dondurma arabasına, bir plaj sahnesine ve diğer LEGO oyun setlerine bağlamak için bir Yol Zeminine sahip olacak. Saatlerce yaratıcı oyunlar için Yuva yapan kaplumbağayı, yengeci ve 4 mini figür karakterini ekleyin.

5 yaş ve üzeri için dijital yapım talimatları!

Bu LEGO yapım oyuncağı, basılı bir yapım rehberine ve interaktif dijital yapım talimatlarına sahiptir. Akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasında bulunan sezgisel dijital yapım rehberi, çocukların modelleri yaparken her açıdan görmelerine olanak tanıyan inanılmaz yakınlaştırma ve döndürme araçları içerir.

Çocuklar oynarken öğrenir!

LEGO City oyun setleri özelliklerle dolu binalar, havalı araçlar ve eğlenceli karakterler içerir. Çocuklar, gerçek hayatı eğlenceli ve heyecan verici bir şekilde betimleyen hikayeler ve senaryolar yoluyla içinde yaşadıkları dünyayı tanırlar.

Plajda güneşli bir gün. Eğlenceli kıyafetiyle dondurma satıcısından dondurma alın ya da can yeleğini giyip kürek sörfü yapmayı deneyin… Ama yengece dikkat edin! Sonra deniz kaplumbağasının yuva yaptığı plajı temizleye yardım edin ve LEGO City plaj müdavimlerini korumak için havalı bir ATV ve bir sürü muhteşem ekipman bulacağınız cankurtaran istasyonuna gidin!

• 5 yaş ve üzeri çocuklar için plaj temalı oyun seti! Hayal gücüne dayalı oyunlar için tasarlanmış bu LEGO City Plaj Cankurtaran Merkezi yapım oyuncağıyla plajda geçirilen günler çok yakın.

• Kutuda ne var? Çocukların 2 katlı bir Cankurtaran Merkezi, dondurma arabası ve palmiye ağaçlı bir plaj sahnesi yapmak için ihtiyaçları olan her şey, ayrıca 4 mini figür, yengeç ve kaplumbağa figürleri.

• Hayal gücüne dayalı oyunlar için tasarlandı; 2 katlı cankurtaran merkezi, çalışma istasyonu,teleskop ve hoparlör dahil bir sürü oyun başlatıcıya ve oyuncak bir ATV’ye sahiptir.

• Her duruma uygun bir hediye; Bu LEGO oyuncağı, 5 yaş ve üzeri çocuklara doğum günü, yılbaşı ya da başka bir günde hediye olarak verilebilir.

• Oynamak ve sergilemek için oyuncaklar; Yapıldığında Plaj Cankurtaran Merkezinin yüksekliği 15 cm, genişliği 22 cm, derinliği 20 cm’dir.

• LEGO mini figür aksesuarları oyunu zenginleştirir; Hayal gücüne dayalı oyunlar için çöp tutucu, şişe, can simidi, cep telefonu ve dürbün gibi eğlenceli
aksesuarlar içerir.

• Basılı ve dijital yapım talimatları dahil; Çocuklar, akıllı telefonlar ve tabletler için LEGO Yapım Talimatları uygulamasıyla yaparken modelleri yakınlaştırabilir, döndürebilir ve görüntüleyebilir.

• Çocuklar için yaratıcı oyunlar; Çocuklar oynarken öz güvenleri ve önemli yaşam becerileri gelişir.

Kutu Ölçüsü: 28,2 x 5,9 x 26,2 cm.

Parça Sayısı: 211

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...