Su samuruyla eğlenceli anlar
Fisher-Price Neşeli Hayvanlar 3'ü 1 Arada Jimnastik Merkezi, bebeğinizin oyun zamanına neşe katıyor. Çıkarılabilir su samurunda kısa ve uzun süreli olmak üzere iki farklı ayar bulunuyor. 15 dakikaya kadar müzik çalabilen su samuru aynı zamanda hafif bir ışık da yayabiliyor. Bebeğiniz oyun minderinde (yıkanabilen) rahatlerken, jimnastik merkezinde bulunan dört farklı etkinlik oyuncağı ile eğlenmeye devam eder. Üstelik jimnastik merkezinin yüksek kontrastlı renkleri, bebeğinizin ilk görsel becerilerini geliştirmesini destekler.
Kimsiniz? Bebeğiniz, oyuncak aynayla kendini tanıyabilir.
Kirpi dostuyla oynarken eğlenceli hışırtı seslerini dinleyebilir.
BPA içermeyen salyangozla minik dişlerini kaşıyabilir.
Etkinlik oyuncakları, uzun oyunlar için kolayca birbirine bağlanabilir.
Çocuk olma zamanı!
Fisher-Price neredeyse 90 yaşında. Eğlencenin ise yaşı yok. Miniklere muhteşem ürünler sunabilmenin tek yolu, dünyaya onların gözlerinden bakabilmek. Bu nedenle, işlevsel bebek ürünlerine ve oyun zamanına eğlence katmayı görev edindik. Çocukluğumuza geri dönüyoruz. Bize katılmak ister misiniz?
Duyusal gelişim: Çeşitli dokular, renkler ve sesler, bebeğinizin gelişen duyusal, görsel ve işitsel becerilerini harekete geçirir.
Kaba motor becerileri: Karın üstünde oynarken kendini yukarı çeken bebeğinizin boyun ve karın kasları güçlenir.
İnce motor becerileri: Oyuncaklara uzanmak, oyuncakları kavramak ve ağzına götürmek, bebeğinizin el-göz koordinasyonunu ve el becerilerini iyileştirmesine yardımcı olur. ​
Fisher Price Neşeli Hayvanlar 3'ü 1 Arada Jimnastik Merkezi oyun minderi, miniklerin hem eğlenceli vakit geçirmesine hem de kişisel gelişimlerine yardımcı olur.
Yenidoğanların uzanabileceği, dokunabileceği ve kavrayabileceği, takılıp çıkarılabilir 5 aktivite oyuncağı arasında ayna, çıngıraklı yumuşak oyuncak kirpi, BPA içermeyen salyangoz dişlik, hışırtılı oyuncak gökkuşağı, müzikli ve ışıklı su samuru yer alır. Su samuru 15 dakika boyunca müzik çalarak ve hafif bir ışık yayarak miniklerin sadece oyun minderinde değil, bulundukları her ortamda neşeli ve keyifli vakit geçirmesini sağlar.
Bebeğiniz büyüdükçe iki kemeri geniş ve rahat oyun minderinden çıkarın, böylece bebeğiniz karnı üstünde oynarken kendini yukarı iterek boyun ve karın kaslarını güçlendirebilir. Üstelik jimnastik merkezinin yüksek kontrastlı renkleri, bebeğinizin erken görsel beceriler geliştirmesini destekler.
Doğumdan itibaren tüm bebekler için müzikli ve ışıklı jimnastik merkezi ve takılıp çıkarılabilir 5 aktivite oyuncağı; Müzikli, ışıklı ve yumuşak kuyruklu su samuru, bebeğin kendini keşfedebileceği ayna, çıngıraklı yumuşak oyuncak kirpi, BPA içermeyen salyangoz dişlik, hışırtılı ve çift taraflı oyuncak gökkuşağı olmak üzere 5 aktivite oyuncağı dahildir.
15 dakika boyunca müzik çalan ve ışık yayan eğlenceli su samurunu yanınızda taşıyabilirsiniz.
Aynadaki yansımasını seyretmek bebeğin kendini keşfetmesine, karakterlerin büyük tasarımlı yüzleri ise görsel gelişimine yardımcı olur.
Yüksek kontrastlı renklere sahip, 76 x 76 cm büyük oyun minderi çamaşır makinesinde yıkanarak kolayca temizlenebilir.
Ürün 2 X AA (LR6) pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahil değildir.
Ürün ölçüsü: 76 x 76 x 45 cm
Kutu ölçüsü: 58,4 x 7,6 x 40,6 cm
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...