Yeni ahırlara 3 sevimli hayvan (kısrak, tay, domuz yavrusu), bir veteriner ve çok sayıda aksesuar içeren harika bir katkı. Veteriner, tayla ilgilenip bandajı değiştirirken, kısrak, tayına hiçbir şey olmadığından emin olmak için onu izler.
Veteriner, çeyrek at tayına bakmak için veteriner çantasıyla birlikte ahıra doğru yola çıkar. Veteriner tayı tedavi eder, bandajını değiştirir ve steteskopuyla kalbini dinlerken, çeyrek at kısrağı merakla bakar.
Tabii ki, yavrularına bir şey olmayacağından da endişe duyuyor. Çiftlikten gelen arsız domuz yavrusu da orada ve kimse seyrederken birkaç sulu elma yeme fırsatından yararlanıyor.
Muayeneden sonra tay bir şişe süt ile ödüllendirilir. Yeni at ahırına 3 sevimli hayvan, bir veteriner ve çok sayıda aksesuar içeren harika bir katkı.
Hareketli kolları ve bacakları olan veteriner!
Tıbbi torba açılıp kapatılabilir!
İçindekiler:1x Çeyrek at kısrağı, 1x Çeyrek at tayı, 1x Domuz yavrusu, 1x Veteriner, 1x Bandaj, 1x Şişe, 1x Veteriner çantası, 1x Stetoskop, 1x Kova
Yaş:3+
Kutu Ölçüsü:7,48 x 2,17 x 4,53 inç
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...