Anne babalar ve küçük çocuklar, bu 4 şirin çiftlik hayvanıyla sınırsız yaratıcı eğlencenin keyfini çıkaracak.

Sevimli domuz, koyun, ördek ve kedi, okul öncesi yaştaki çocukların oynaması için mükemmeldir. Küçük hayvan severler, hayvanları beslerken ve uyumaya hazırlarken ince motor becerileri, sosyal ve duygusal farkındalıkları gelişir.

Bu kullanışlı LEGO DUPLO Town Çiftlik Hayvanı Bakımı oyun seti, 4 sevimli çiftlik hayvanıyla küçük çocukları yaratıcı oyunlara teşvik eder ve önemli gelişimsel beceriler kazandırır. Bu 4 şirin çiftlik hayvanı, okul öncesi yaştaki çocukların oynaması için mükemmeldir. Küçük hayvan severler, hayvanları beslerken ve uyumaya hazırlarken ince motor becerileri, sosyal ve duygusal farkındalıkları gelişir. DUPLO oyuncaklar; açık uçlu eğlenceyi, kendini ifadeyi ve eğlenerek öğrenmeyi okul öncesi yaştaki çocukların ellerine verir. DUPLO oyun setleriyle anne babalar ve küçük çocuklar birlikte oynarken, değerli gelişimsel aşamaları paylaşabilir.

• Her biri güzel renklerde ve küçük çocukların tutup oynaması için özel tasarlanmış bir domuz, koyun, ördek ve kedi figürü içerir. Ayrıca parçalarla yapılan bir ahır ve gerçekçi dokuya sahip bir saman balyası bulunur.

• Çocuklar, hayvanları beslemek ve ahırı yatma zamanına hazırlamak gibi hayvan bakım aktivitelerini yaparken ince motor becerileri gelişir, sosyal ve duygusal kavrayışları artar.

• Bu güzel ve dayanıklı oyun seti, 2 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir yılbaşı, bayram, doğum günü hediyesi ya da özel gün ödülüdür!

• Yüksekliği 10 cm, genişliği 9 cm ve derinliği 6 cm’dir. Oyun seti çok farklı şekillerde düzenlenebilir ve diğer LEGO DUPLO çiftlik oyuncaklarıyla kolayca birleştirilebilir.

• Yaratıcı yapım ve oyunlara ekstra bir eğlence katmak için yapım talimatlarında setteki modelleri içeren resimli bir hikaye bulunur.

Parça Sayısı: 11

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Yükleniyor...