Bu etkileyici LEGO Classic Yapım Parçaları ve Tekerlekler oyuncak yapım seti, fiziksel oyunları seven çocuklar için harika bir hediyedir!
Kutudaki esin kaynağı 9 adet tekerlekli yapım fikri ve çok sayıda ekstra yapım parçasıyla erkek ve kız çocuklar, arkadaşları ve aileleri için saatlerce yaratıcı eğlence sağlar. Çocuklar, bu eğlenceli LEGO oyuncaklarla oynamayı çok sevecek. Her model basit bir yapım rehberi ve dijital yapım talimatları içerdiği için ilk deneyimini yaşayanlar bile kendi LEGO oyuncaklarını yapmanın gururunu ve sevincini hisseder. Çocukların önemli yaşam becerilerini geliştirmeye yardımcı.
•  Çocuklar, arkadaşları ve aileleriyle birlikte parçalarla yapılan 9 oyuncakla ve hayal gücünü harekete geçiren tekerlekler ve yapım parçalarıyla yaratıcılıklarını konuşturabilir!
•  Kutuda ne var? Çocukların araba, tren, otobüs, robot, kaykay yapan zebra, yarış arabası, tekerlekli sandalyede tavşan, çekmeli ördek ve muzlu kaykayda bir maymun yapması için tüm parçalar ile ekstra LEGO yapım parçaları var.
•  Bu kaliteli oyuncak yapım seti, tatmin edici yapım ve oyun deneyimleri için yaratıcı fikirlerle dolu. Çocuklar daha da fazla yaratıcı eğlence için mevcut LEGO setleriyle de birleştirebilir.
• LEGO Classic Yapım Parçaları ve Tekerlekler oyun seti, her duruma uygun etkileyici bir hediyedir. 4 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için uygundur.
• Çocuklar, 653 LEGO parçasıyla hayal edebildikleri her şeyi yapabilir!
•  Kutunun içinde, 1 ya da 2 model için ihtiyacınız olan tüm LEGO parçalarını içeren ayrı yapım parçası paketleri bulacaksınız. Bir model seçin, yapım parçası paketini açın ve yapmaya başlayın!
• 4 yaş ve üzeri çocuklar için kolay anlaşılır yapım talimatları içerir. Böylece ilk kez yapanlar bile kendi LEGO oyuncaklarını inşa etmenin eğlencesini ve gururunu yaşayabilir.
•  LEGO Classic oyuncakları, sınırsız açık uçlu oyunları teşvik eden oyun setleriyle fikirleri esin kaynaklarını çocukların ellerine verirken, yaratıcı düşünme ve ince motor becerilerini geliştirir.
Parça Sayısı: 653
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...