Bu Korsan Gemisi oyun setiyle, dönüştürülebilen eğlenceye yelken açın
Arrrrrrr! Muhteşem Korsan Gemisinin yelkenlerini aç ve demir al! Hedefler için gözünü açık tut, geminin ambarı bomboş görünüyor. Sancak başında gemi göründü! Topları uygun konuma getir ve ateş etmeye hazırlan: Bu gemi ganimetle dolu gibi görünüyor! Macerandan sonra gemiyi Korsan Hanı'na ya da gizemli Kafatası Adası'na dönüştürebilirsin. Bu harika 3'ü 1 arada setle canın hiç sıkılmayacak!
• LEGO Creator 3’ü 1 arada Korsan Gemisi (31109) seti, bir arada 3 modelle çocukları yaratıcı oyunlara teşvik eder: Klasik bir Korsan Gemisi, butik bir Korsan Hanı ve gizemli Kafatası Adası. Modelleri birbirine dönüştürerek oyunlar devam eder.
• Açık bir fırsat hazinesi! Çocuklar son derece detaylı Korsan Gemisi ile model yapma ve yaratıcılık becerilerini geliştirebilir, Korsan Hanına gidip bir şeyler atıştırabilir, Kafatası Adasını keşfedebilir ya da yepyeni bir model oluşturabilir.
• Bu set, 3 yapım seçeneği sunar: Tek başına oynamak ya da diğer setlerle birleştirmek için Bir LEGO Creator 3’ü 1 Arada Korsan Gemisi (31109), Korsan Hanı ya da Kafatası Adası. Bu set ayrıca ekstra oyun olanakları için 3 minifigür içerir.
• Yaratıcı oyun ve modelleri seven herkes bu muhteşem sete bayılacak. Gerçekçi Korsan Gemisi, Korsan Hanı ve Kafatası Adası modelleri harika bir yılbaşı, doğum günü ya da bayram hediyesidir.
• Açık denizler sizi çağırıyor! 37 cm yükseklik, 46 cm uzunluk ve 19 cm genişlikteki heyecan verici korsan gemisi, muhteşem detaylarla doludur ve tek başına ya da grupla oynamak için yeterince büyüktür.
• Bir çocuğun hayal gücünden ortaya çıkan saatlerce sınırsız eğlence! Pil gerektirmeyen bu oyuncak, çocukların bağımsız oyun ve problem çözme becerilerini geliştirirken onlara kendi başlarına yeni hikayeler geliştirmenin mutluğunu yaşatır.
• Kutuyu açar açmaz 3 model oyuncaktan birini yaparak oyunlar başlar. Açık, kolay anlaşılır talimatlar, çocuklar için model yapımını kolaylaştırır, yaptıklarıyla mutlu olmalarını ve yaratıcı eğlencenin tadını çıkarmalarını sağlar.
• Çocuklara LEGO Creator 3’ü 1 arada setleriyle oynarken yapım becerilerini geliştirmeleri için sınırsız fırsat verin. Bu muhteşem korsan gemisi oyun seti, pek çok yapım fırsatıyla çocukların hayal güçlerini geliştirmelerine olanak tanır.
• Dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde kolayca takılıp çıkarılabilen LEGO yapım parçaları, sektördeki en yüksek standartlara uygundur ve 1958'den beri böyle olmuştur.
• LEGO yapım parçaları, her çocuğun yapım setinin en yüksek global güvenlik ve kalite standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.
Parça Sayısı: 1264
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...