Uzay oyuncaklarını seven 11 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için LEGO Technic Mars Ekibi Keşif Aracı oyun setiyle (42180) çocukları Mars yolculuğu hakkında bilgi edinmeye teşvik edin. Bu detaylı Mars Aracı oyuncak seti, genç kaşifler için gerçekçi özelliklerle doludur. Model genişleyerek kamyon kasasını ortaya çıkarır ve çocuklar, aracı istedikleri yere sürerken süspansiyonu test edebilir. Sonra vinçle robot aracı, aletleri ve yakıt reaktörünü kaldırabilirler. Ekibin yaşam alanında koltuklar, duş, tuvalet, koşu bandı ve buz dolabı bulunur. Bir asansör fonksiyonu, ayrıca geri dönüşüm ve numune kapları, gaz ve su tüpleri bulunur.

Bu set, çocukların diğer uyumlu uzay temalı LEGO setlerine (ayrı satılır) bağlayarak daha fazla uzay macerası yaşayabilmeleri için özel bir hava kilidi parçası içerir. Çocuklar, modelleri 3 boyutlu yakınlaştırıp döndürebilecekleri, setleri kaydedebilecekleri ve ilerlemelerini takip edebilecekleri LEGO Builder uygulamasıyla sezgisel bir yapım macerası yaşayabilir.

• 11 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için Mars Aracı! Çocuklar için LEGO Technic Mars Ekibi Keşif Aracı uzay oyuncağı, genç kaşiflerin oyunla öğrenebilmesi için gerçekçi özelliklerle doludur.

• Özelliklerle dolu uzay oyuncağı… Bu uzay yapım oyuncağında genişleyen kamyon kasası, süspansiyon, hareket eden vinç, asansör, jeneratör, farlar, yardımcı araç, yaşam alanı ve kokpit bulunur.

• Araç genişler ve geri kapanır. Model, keşif araçlarının taşınırken kompakt olup inişten sonra kargo taşırken genişleyerek nasıl adapte olduğunu yansıtır.

• Bilimsel aksesuarlar! Bu uzay keşfi oyun seti, bilimsel ekipman ve gaz tüpleri gibi astronotların kullandıklarına benzeyen aksesuarlar içerir.

• NASA’dan esinlenen oyuncakları seven çocuklar için uzay hediyesi! Bu set, eğlenceli uzay oyuncaklarını seven 11 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için yaratıcı bir hediyedir.

• Hava kilidi diğer modellere bağlar. Bu set, çocukların daha fazla macera için diğer uyumlu uzay temalı LEGO oyun setlerine (ayrı satılır) bağlayabilmesini sağlayan özel bir uzay hava kilidi parçası içerir.

• Model yapmanın eğlenceli bir yolu! LEGO Builder uygulaması, çocukları sezgisel yapım macerasına çıkararak setleri kaydetmelerine, ilerlemeyi takip etmelerine ve modelleri yaparken 3 boyutlu olarak yakınlaştırıp döndürmelerine olanak tanır.

Parça sayısı: 1599

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...