Çocuklar tek tekerlekli ve uçan gösteriler gerçekleştirmek için havalı bir oyuncak motosiklet içeren bu volanlı LEGO City Gösteri Motosikleti oyun setiyle saatler süren aksiyon dolu eğlencenin keyfini çıkarabilir. Korkusuz LEGO City Maceraları çizgi dizi karakteri Raze’i de eklediğinizde nefes kesen çılgın gösterilere hazırsınız!

5 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için tasarlandı. Bu çocuk oyun setine kolay anlaşılır bir yapım kılavuzu ve Instructions PLUS dahildir. Akıllı telefon ve tabletler için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan bu interaktif kılavuz, yakınlaştırma ve görüntüyü döndürme araçlarıyla LEGO modelleri yapmayı çocuk işi haline getirir.

Çocuklar gösterinin yıldızı olacak! LEGO City Gösteri oyun setleri, gerçek hayattan etkinliklere dayalı yaratıcı rol yapma faaliyetlerini teşvik etmek için volanlı motosikletler, havalı araçlar, gerçekçi yapılar ve eğlenceli karakterlerle çocukları aksiyonun kalbine götürür. Çocuklar daha da fazla aksiyon dolu eğlence ve heyecan için LEGO City Gösteri oyun setlerini birleştirebilir!

Volanlı gösteri motosikletini çalıştır ve LEGO City motosiklet gösteri ekibiyle inanılmaz, gerçekçi 2 tekerlekli aksiyona hazırlan! Muhteşem motosikletinde korkusuz hız ve cesaret gösterileri yapan LEGO City TV kahramanı Raze’e katıl. Arka tekerlek üzerinde rekor kıran hareketler yap, tam hızda rampalara çık ve havada manevralar yaparak arka tekerlek üzerine in. Bu inanılmaz gösteri motosikleti, heyecan için tasarlandı. Sıkı tutun!

• Korkusuz LEGO City TV karakteri Raze’in de olduğu bu volanlı gösteri motosikleti oyun setiyle 5 yaş ve üzeri çocukları LEGO City Gösteri oyuncaklarının heyecan verici dünyasıyla tanıştırın.

• Kutuda ne var? Çocukların arka tekerlek üzerinde inanılmaz gösteriler yapabileceği süper havalı, volanlı bir gösteri motosikleti yapması için gereken her şey, ayrıca LEGO City Maceraları çizgi dizisinden minifigür karakter Raze bulunur.

• Çocuklar gösteri motosikletini iterek volanı harekete geçirebilir, sonra arka tekerlek üzerinde inanılmaz gösteriler ve havada manevralar yapmak için fırlatabilir.

• LEGO City Gösteri Motosikleti, aksiyon oyuncaklarını seven çocuklar için harika bir doğum günü ya da sıradan bir gün hediyesidir.

• Yapıldığında Gösteri Motosikletinin yüksekliği 3 cm, uzunluğu 7 cm, genişliği 2 cm’dir.

• Daha fazla eğlenceli karakterler ve çılgın gösteriler için bu gösteri motosikleti oyun setini LEGO City Gösteri serisinden diğer setlerle birleştirin!

• Basılı bir yapım rehberi ve LEGO yapımını gerçekten çocuk oyuncağına dönüştüren interaktif yapım rehberi Instructions PLUS dahildir. Ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçasıdır.

• LEGO City Gösteri setleri, yaratıcı hikayeleri ve gerçek hayat senaryolarına dayalı rol yapma faaliyetlerini teşvik eden havalı araçlar ve eğlenceli karakterlerle çocukları aksiyonun kalbine taşır.

• Tüm LEGO yapım parçaları; tutarlı, uyumlu ve yapımı eğlenceli olduğundan emin olmak için 1958’den beri titiz sektör standartlarına uygun üretilmektedir.

Kutu ölçüsü: 9,1 x 4,7 x 12,2 cm.

Parça sayısı: 14

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Yükleniyor...