Bu aksiyon dolu volanlı LEGO City Tavuk Gösteri Motosikleti oyun seti, tek tekerlek üzerinde havalı hareketler ve havada gösteriler yapabilen inanılmaz bir oyuncak motosiklet içerir. Gülünç gösteri maceraları için tavuk kostümü giymiş LEGO City Maceraları çizgi dizisi karakteri Clemmons’ı ekleyin!

5 yaş ve üzeri çocuklar için bir LEGO ödülü; Bu oyuncak seti, basit bir basılı yapım kılavuzu ve Instructions PLUS ile birlikte gelir. Akıllı telefon ve tabletler için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan bu interaktif yapım kılavuzu, yakınlaştırma ve görüntüyü döndürme araçlarıyla LEGO modelleri yapmayı çocuk işi haline getirir.

Çocuklar için muhteşem bir oyuncak! LEGO City Gösteri setleri, yaratıcı rol yapma faaliyetlerini teşvik etmek için volanlı motosikletler, havalı araçlar, gerçekçi yapılar ve eğlenceli karakterlerle çocukları aksiyonun kalbine götürür. Daha da fazla eğlence ve heyecan için muhteşem LEGO City Gösteri evreninden oyun setleriyle birleştirin!

Volanlı gösteri motosikletini çalıştır ve LEGO City gösteri ekibiyle gerçek hayattan gösterilere ve aksiyon dolu maceralara hazırlan! Havalı aracında LEGO City TV kahramanı, takım maskotu ve gönülsüz yarı zamanlı dublör Clemmons’a katıl. Tavuklar uçabilir mi? Bu tavuk kesinlikle uçabiliyor! İnanılmaz gösteri motosikletini fırlatarak havada kalabalığı heyecanlandıracak manevralar ve tek tekerlek üzerine inişler yap. Muhteşem!

• Bu LEGO City Tavuk Gösteri Motosikleti oyuncak seti, inanılmaz gösteriler yapmak için muhteşem volanlı bir motosiklet, ayrıca bir LEGO City Maceraları çizgi dizi karakteri içerir.

• Kutuda ne var? Çocukların volanlı bir gösteri motosikleti yapması için gereken her şey, ayrıca tavuk maskotu kostümlü LEGO City Maceraları çizgi dizisi karakteri Clemmons var.

• Çocuklar gösteri motosikletini iterek volanı harekete geçirebilir, sonra inanılmaz atlamalar, havada manevralar ve harika inişler yapmak için fırlatabilir.

• Bu LEGO City Tavuk Gösteri Motosikleti oyun seti, gösteri hayranları ile 5 yaş ve üzeri çocuklar için eğlenceli bir yılbaşı, doğum günü ya da sıradan gün hediyesidir.

• Yapıldığında Tavuk Gösteri Motosikletinin yüksekliği 3 cm, uzunluğu 6 cm, genişliği 2 cm’dir.

• Daha da fazla gösteri aksiyonu için bu oyun setini LEGO City Gösteri serisinden diğer setlerle birleştirin.

• Basılı bir yapım rehberi ve akıllı cihazlar için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının içinde olan Instructions PLUS dahildir. Bu interaktif rehber, LEGO modellerini yapmayı gerçekten çocuk oyunu haline getirir!

• LEGO City Gösteri setleri, gerçek hayatı eğlenceli ve heyecanlı bir şekilde betimleyen havalı oyuncak araçlar, eğlenceli karakterler, ilham verici hikayeler ve oyun senaryolarıyla çocukları aksiyonun tam ortasına yerleştirir.

• LEGO yapım oyuncakları, katı güvenlik standartlarını karşıladıklarından emin olmak için kapsamlı testlerden geçirilir.

Kutu ölçüsü: 9,1 x 4,7 x 12,2 cm.

Parça sayısı: 10

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...