Çocuklar, dondurma fırlatıcılı özel hırsız dondurma kamyonu, ayrıca lastik kesicili havalı bir polis müdahale aracı içeren bu LEGO City Dondurma Kamyonu Polis Takibi oyun setiyle LEGO City Maceraları TV dizisinden sahneleri canlandırabilir. Saatlerce aksiyon dolu oyunlar için 2 kötü şöhretli dondurma hırsızını ve polis memuru mini figürünü ekleyin.

5 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlandı. Bu LEGO yapım seti, adım adım basılı bir yapım rehberine ve interaktif dijital yapım talimatlarına sahiptir. Akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasında bulunan dijital yapım rehberi, çocukların modelleri yaparken her açıdan görmelerine olanak tanıyan sezgisel yakınlaştırma ve döndürme araçları içerir.

LEGO City oyun setleri, özelliklerle dolu binalar, gerçekçi araçlar ve hayal gücüne dayalı açık uçlu oyunlara ilham veren eğlenceli karakterleriyle keyifli bir yapım ve oyun deneyimi sunar.

Çocuklar, dondurma fırlatıcılı özel hırsız dondurma kamyonu, ayrıca lastik kesicili havalı bir polis müdahale aracı içeren bu LEGO City Dondurma Kamyonu Polis Takibi oyun setiyle LEGO City Maceraları TV dizisinden sahneleri canlandırabilir. Saatlerce aksiyon dolu oyunlar için 2 kötü şöhretli dondurma hırsızını ve polis memuru mini figürünü ekleyin.

5 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlandı. Bu LEGO yapım seti, adım adım basılı bir yapım rehberine ve interaktif dijital yapım talimatlarına sahiptir. Akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasında bulunan dijital yapım rehberi, çocukların modelleri yaparken her açıdan görmelerine olanak tanıyan sezgisel yakınlaştırma ve döndürme araçları içerir.

LEGO City’nin yaratıcı dünyası; LEGO City oyun setleri, özelliklerle dolu binalar, gerçekçi araçlar ve hayal gücüne dayalı açık uçlu oyunlara ilham veren eğlenceli karakterleriyle keyifli bir yapım ve oyun deneyimi sunar.

Çaatt! Acımasız hırsızlar Hırsız Buz ve Hırsız Krema, ATM’yi tabanından söktü ve özel dondurma kamyonlarına koyup kaçıyorlar! Muhteşem müdahale aracındaki LEGO City polis memurunu harekete geçirin! Kamyonun dondurma fırlatıcısından gelen dondurma toplarından kaçın ve hırsızların oldukları yerde kalmaları için lastik kesicileri kullanın! LEGO City’de havalı aksiyon sizi bekliyor!

• LEGO City TV temalı polis oyun seti; LEGO City Dondurma Kamyonu Polis Takibi, çocuklar ve LEGO City Maceraları TV dizisinin hayranları için ilhamla doludur.

• Kutuda ne var? Çocukların renkli bir hırsız dondurma kamyonu, polis devriye arabası ve ATM yapması için ihtiyaçları olan her şey, ayrıca ikisi LEGO City TV karakteri dahil olmak üzere 3 mini figür.

• Özellikler ve fonksiyonlar; Çocuklar dondurma kamyonundan dondurma topları fırlatabilir, polis müdahale aracının lastik kesicilerini çalıştırabilir ve LEGO City Maceraları TV dizisinden sahneleri canlandırabilir.

• Her duruma uygun bir hediye; Bu LEGO City Polis oyuncağı, 5 yaş ve üzeri çocuklara doğum günü, yılbaşı ya da başka bir günde sürpriz olarak verilebilir.

• Oynamak ve sergilemek için oyuncaklar; Yapıldığında oyuncak dondurma kamyonunun yüksekliği 12 cm, uzunluğu 15 cm, genişliği 5 cm’dir.

• LEGO minifigür aksesuarları dahil; Bu polis oyuncak setinde hayal gücüne dayalı oyunlar için kelepçe, hırsızların levyesi ve dondurma gibi pek çok eğlenceli aksesuar bulunur.

• İnteraktif bir dijital yapım rehberi içerir. Çocuklar, akıllı telefonlar ve tabletler için LEGO Yapım Talimatları uygulamasıyla yaparken modelleri yakınlaştırabilir, döndürebilir ve görüntüleyebilir.

• Çocukların yaratıcı becerilerini geliştirir. Çocuklar oynarken öz güvenleri ve önemli yaşam becerileri gelişir.

Kutu ölçüsü: 28,2 x 5,9 x 26,2 cm.

Parça sayısı: 317

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...