İşte inşaat araçlarına meraklı çocuklar için harika bir oyun seti. LEGO City Mobil Vinç, orijinal özellikler ve fonksiyonlarla doludur. Destek ayaklarını indirebilir, vinç kolunu döndürüp uzatabilir ve vinci kaldırıp indirebilirler. Saatlerce gerçekçi rol yapma oyunları için vinç operatörünü ve sürücü mini figürlerini ekleyin. Bir LEGO City Yol Zemini dahildir.

Dijital yapım talimatları dahildir.

Bu mobil vinç oyun seti, basılı bir yapım rehberi ve 7 yaş ve üzeri çocuklar için dijital yapım talimatları ile birlikte gelir. Bu inanılmaz adım adım interaktif rehber, çocukların modeli yaparken yakınlaştırmalarına, döndürmelerine ve bitmiş modeli her açıdan görmelerine olanak tanır.

LEGO City’nin yaratıcı dünyası!

LEGO City Harika Araçlar yapım setleri, erkek ve kız çocuklar için harika hediyelerdir. Çocuklar her tür havalı aracı keşfetme şansı bulur ve gerçek hayatı eğlenceli ve heyecan verici bir şekilde betimleyen hikayeler ve senaryolar geliştirir.

Güçlü mobil vince atlayın ve ağır yükleri kaldırmak için LEGO City’ye sürün. Bu muhteşem 6 tekerlekli kamyon, harika fonksiyonlarla dolu. Destek ayaklarını indirin, sonra Yol Zeminini yerine koymak için vinç kolunu kaldırın, döndürün ve uzatın. Şehrinizi inşa etmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! İşiniz bittiğinde, vinç kancasını sabitleyin ve bir sonraki işe doğru yola çıkın.

• İnşaat aracı oyun seti; LEGO City’yi inşa etmek, saatlerce yaratıcı oyunlar için orijinal özellikler ve fonksiyonlar içeren bu oyuncak mobil vinçle artık daha da heyecanlı.

• Kutuda ne var?  Çocukların çok fonksiyonlu bir mobil vinç yapmak için ihtiyaçları olan her şey, ayrıca diğer oyun setlerine bağlamak için bir LEGO City Yol Zemini, sürücü ve vinç operatörü mini figürleri.

• Tıpkı gerçeği gibi; Çocuklar destek ayaklarını indirebilir, vinç kolunu döndürüp uzatabilir, vinci kaldırıp indirebilir.

• Çocuklar için eğlenceli bir oyuncak; LEGO City Mobil Vinç oyun seti, 7 yaş ve üzeri çocuklara doğum günü ya da başka bir günde hediye olarak verilebilir.

• Oynamak ve sergilemek için ideal; Mobil Vinç yapıldığında yüksekliği 9 cm, uzunluğu 25 cm, genişliği 8 cm’dir.

• Gerekli minifigür aksesuarları; Oyuncak aksesuarlar arasında somun anahtarı, telsiz ve 2 kask bulunur.

• Basılı ve dijital yapım rehberleri dahil; Çocuklar, akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasıyla modeli yaparken yakınlaştırabilir, döndürebilir ve her açıdan görüntüleyebilir.

• Çocukların gelişimine yardımcı olur; LEGO City Harika Araçlar setleri, açık uçlu yaratıcı oyunlara ilham veren gerçekçi modeller ve eğlenceli karakterlerle çocukların öz güvenlerini ve önemli yaşam becerilerini geliştirmeye yardımcı olur.

Kutu ölçüsü: 38,2 x 5,6 x 26,2 cm.

Parça Sayısı: 340

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Yükleniyor...