Uyuma alanı, garajı ve eğlenceli bir acil durum kaydırağı olan oyuncak bir itfaiye merkezi içeren LEGO City İtfaiye Merkezi ve İtfaiye Kamyonu oyun setiyle çocukların hayal güçlerini ateşleyin. Çocuklar ayrıca esnek hortumu ve çatı merdiveni olan havalı bir itfaiye kamyonuna sahip olacak. Saatlerce süren aksiyon oyunları için patlamış mısır arabasını, birkaç LEGO alevini, satıcı ve itfaiyeci minifigürlerini ekleyin.

Bu yapımı kolay 4 oyun seti, bir LEGO Başlangıç Yapım Parçası, resimli talimatlar ve çocukların modeli yaparken bitmiş modeli her açıdan görselleştirmelerini sağlayan sezgisel yakınlaştırma ve döndürme araçlarına sahip dijital bir rehber olan LEGO Builder uygulamasıyla birlikte gelir.

LEGO City 4 yapım setleri, açık uçlu oyunları teşvik eden özelliklerle dolu binalar, gerçekçi araçlar ve eğlenceli karakterler içerir. Çocuklar, gerçek hayatı eğlenceli ve heyecan verici bir şekilde betimleyen hikayeler ve senaryolar yoluyla içinde yaşadıkları dünyayı tanırlar.

LEGO City itfaiyecileri, itfaiye merkezine hak ettikleri bir şekerlemeyi yaparken birden alarm çalıyor. Olamaz, bir patlamış mısır satıcısının arabası alevler içinde! Konumu bulmak için genel görünüm monitörünü kontrol edin. İtfaiye kaskınızı alın ve kaydıraktan itfaiye kamyonuna inin... Heeyooo! Sonra kamyona atlayın ve hemen olay yerine yetişip günü ve patlamış mısırları kurtarın!

Bu İtfaiye Merkezi ve İtfaiye Kamyonu seti, çocukların aksiyonun ortasında sıradan kahramanlar olduğu LEGO City dünyasına eğlenceli bir giriştir. Oyuncak bir itfaiye merkezi ve itfaiye kamyonu yapmak için ihtiyacınız olan her şey, ayrıca bir patlamış mısır arabası, LEGO alevleri, bir satıcı ve 2 itfaiyeci minifigürü. İtfaiyeci minifigürleri için eğlenceli bir acil durum kaydırağı, esnek hortumu ve kaldırılabilen merdiveni olan bir kamyon içerir.

Bu oyun setini doğum günü, yılbaşı veya sıradan gün hediyesi olarak verin. İtfaiye Merkezi’nin yüksekliği 22 cm, genişliği 18 cm, derinliği 19 cm’dir. Oyuncak kürek, balta, telsiz ve bardak gibi minifigür aksesuarları içerir. LEGO Başlangıç Yapım Parçası, basit bir resimli yapım rehberi ve LEGO Builder uygulamasında dijital rehber içerir. LEGO City oyun setleri, yaratıcı oyunlarla fiziksel becerileri ve öz güveni geliştirmek için tasarlanmıştır.

Parça sayısı: 153

Kutu ölçüsü: 28 x 26 x 7,6 cm

Ağırlık: 0,561 kg

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...