Oyuncak arabaları seven çocuklar, neon sarısı detayları, havalı tekerlekleri ve büyük arka spoyleriyle fütüristik tasarımlı LEGO City Elektrikli Spor Araba’ya bayılacak. BU oyun seti, ayrıca oyuncak bir şarj istasyonu ve eğlenceli rol yapma faaliyetleri için sürücü minifigürü içerir.

LEGO City Elektrikli Spor Araba oyun seti, kolay anlaşılır resimli ve basılı bir yapım rehberi ve çocukların modeli yaparken bitmiş modeli her açıdan görselleştirmelerini sağlayan sezgisel yakınlaştırma ve döndürme araçlarına sahip dijital bir yapım yardımcısı olan LEGO Builder uygulamasıyla birlikte gelir.

Çocuklar inanılmaz araçları ve makineleri görerek büyürler ve LEGO City Harika Araçlar yapım setleri sayesinde açık uçlu yaratıcı oyunlara ilham veren gerçekçi modeller ve eğlenceli karakterlerle bunları yakından keşfetme şansı bulurlar.

Yıldırım hızında Elektrikli Spor Araba’nın direksiyonuna geçin. Göz alıcı neon sarısı detayları, havalı tekerlekleri ve devasa arka spoyleriyle fütüristik tasarımına göz atın. Sonra arabaya atlayın ve en yakın yarış pistine gitmeden önce güneş enerjili şarj noktasına uğrayın!

Havalı arabaları seven çocuklar, LEGO City Harika Araçlar evrenine eğlenceli bir giriş olan LEGO City Elektrikli Spor Araba oyuncak yapım setine bayılacak. Oyuncak bir spor araba ve şarj istasyonu yapmak için ihtiyacınız olan her şey, ayrıca bir sürücü minifigürü. Çocuklar kokpiti açarak sürücü minifigürünü oturtabilir, oyuncak şarj noktasındaki güneş panellerini ayarlayabilir ve kablosunu arabaya bağlayabilir.

LEGO City Elektrikli Spor Araba’nın yüksekliği 4 cm, uzunluğu 12 cm, genişliği 5 cm’dir. Bu oyuncak Elektrikli Spor Araba, çocukların hayal güçleriyle çalışır. Çocuklar, akıllı telefonlar ve tabletler için LEGO Builder uygulamasıyla modeli yaparkenyakınlaştırabilir, döndürebilir ve her açıdan görüntüleyebilir. LEGO City oyun setleri, açık uçlu yaratıcı oyunlara ilham veren inşa edilebilen oyuncaklar ve karakterlerle çocukların öz güvenlerini ve önemli yaşam becerilerini geliştirmeye yardımcı olur.

Parça sayısı: 95

Kutu ölçüsü: 15,7 x 14 x 6 cm

Ağırlık: 0,15 kg

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...