Çocuklar, LEGO® City Araba Nakliye Aracı (60305) ile 3 LEGO City Harika Araçlar oyuncağını taşıyabilir. Bu mafsallı nakliye aracı, üst katı kaldırılabilen ve arka rampası çalışan iki katlı bir römorka sahiptir. Çocuklar ayrıca taşımak için havalı bir arabaya, eğlenceyi hemen başlatmak için kamyon sürücüsü ve araba sürücüsü minifigürlerine sahip olur.
5 yaş ve üzeri çocuklar için heyecan verici yapım seti
Bu araba nakliye aracı oyun seti, küçük LEGO severlere tatmin edici, bağımsız bir yapım ve oyun deneyimi sağlayan kolay anlaşılır yapım talimatlarıyla birlikte gelir, böylece küçük kamyon sürücünüz hemen yollara düşebilir!
LEGO City Harika Araçlar –Çocuklar etraflarında inanılmaz araçlar ve makineler görerek büyür, LEGO City Harika Araçlar yapım setleriyle açık uçlu, hayal gücü geniş oyunlara ilham veren gerçekçi modeller ve eğlenceli karakterlerle bunları yakından keşfetme şansı bulurlar.
• Hayal gücüne dayalı oyunları hızlandıracak havalı araçlar ve eğlenceli karakterlerin olduğu bu heyecan verici LEGO® City Araba Nakliye Aracı (60305) yapım setiyle sıradan kahramanınızı ödüllendirin.
• Kutuda ne var? Çocukların oyuncak bir araba nakliye aracı ve tavanı çıkarılabilen havalı bir araba yapması
için gereken her şey, ayrıca bir kamyon sürücüsü ve bir araba sürücüsü var.
• Çocuklar römorkun üst zeminini ve arka rampasını indirerek, sete dahil havalı otomobil dahil en fazla 3 LEGO® City Harika Araçlar arabasını yükleyebilir ve taşıyabilir.
• Oyuncak LEGO® City araba nakliye aracı yapıldığında yüksekliği 11 cm, uzunluğu 31 cm, genişliği 8 cm’dir.
• Bu setteki LEGO® aksesuarları arasında fırça ve ingiliz anahtarı bulunur.
• Basılı bir yapım rehberi ve genç model yapıcıları için görüntüyü yakınlaştırma ve döndürme araçlarına sahip interaktif bir yapım rehberi olan Instructions PLUS dahildir. Ücretsiz LEGO® Yapım Talimatları uygulamasının bir parçasıdır.
• LEGO® City Harika Araçlar oyun setleri, açık uçlu yaratıcı oyunlara esin kaynağı olan özelliklerle dolu modeller ve eğlenceli karakterlerle çocukların fiziksel becerilerini ve öz güvenini geliştirir.
• Dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde güvenle birleştirilebilen tüm LEGO® yapım parçaları ile oynamak eğlencelidir.
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...