Bekçilere karşı inanılmaz bir savaşta ninjaların muhteşem katamaranına kaptanlık et! Saldırı moduna geç ve yaylı atıcılarını ateşle. Oooo! Bekçilerin, biri hapishaneli 3 tekneye ayrılan güçlü savaş katamaranı, keskin kılıçlar ve ölümcül silahlarla seni batırmaya çalışıyor. Bu deniz savaşında zafer kazanıp değerli fırtına tılsımını ele geçirmelisin.
Bu benzersiz ve süper havalı LEGO® NINJAGO® Katamaran Deniz Savaşı (71748) oyun setiyle heyecan verici deniz maceraları, ninja hayranlarını bekliyor. Setteki 2 katamarandan biri 3 ayrı tekneye ayrılır, bunlardan bir tanesinde mini bir hapishane bulunur, böylece saatler sürecek yaratıcı oyunlar için çocuklara gereken her şeyi sunar.Birinci sınıf NINJAGO oyun seti Bu ninja oyuncağı, 6 minifigürle birlikte gelir: Ada Jay, Ada Kai ve Ada Zane ile düşmanları Şef Mammatus, Gök Gürültüsü Bekçisi ve Gürültü Bekçisi, hepsi de çocukların savaş aksiyonunu arttırmak için çeşitli mızrak, silah ve kalkanlara sahiptir.Yaratıcı oyunlar için en iyi hediyelerNINJAGO oyuncakları, heyecan verici maceralarla dolu bir dünyayı açar. Çocuklar, bu havalı oyuncakları birleştirdikten sonra ninja kahramanlarına katılarak, inanılmaz bir ejderhalar, robotlar ve tapınaklar koleksiyonuyla kötülere karşı savaşırken önemli yaşam becerilerini öğrenecek.
LEG NINJAGO Katamaran Deniz Savaşı (71748), biri 3 tekneye ayrılan 2 katamaran içerir, böylece çocuklar denizde nefes kesen savaşlar yapabilir.
NINJAGO çizgi dizisinden 6 minifigür içerir: Hepsi de havalı silahlara sahip Ada Jay, Ada Zane, Ada Kai, düşmanları Şef Mammatus, Gürültü Bekçisi ve Gök Gürültüsü Bekçisi!
Bekçilerin savaş katamaranı 2 yaylı atıcıya sahiptir ve 3 ayrı tekneye bölünebilir, birinde ninjalar için mini bir hapishane, birinde de 2 mermi atıcı ve elmaslarla dolu bir kutu bulunur.
Ninjaların katamaranı 2 yaylı atıcıya sahiptir ve katlanarak hız moduna, açılarak savaş moduna geçirilebilir.
780 parçalı bu savaş seti, 9 yaş ve üzeri çocuklar için eğlenceli bir model ve arkadaşlarını etkileyecek harika bir doğum günü ya da yılbaşı hediyesidir.
Bekçilerin katamaranı, 22 cm yüksekliği, 33 cm uzunluğu ve 24 cm genişliği ile savaş oyunlarının arasında bir çocuğun odasında sergilemek için ideal boyuttadır.
Lloyd’un Orman Motosikleti (71745), Orman Ejderhası (71746) ve Bekçiler Köyü (71747) gibi çizgi diziden esinlenen diğer NINJAGO® setlerine de göz atın.
LEGO NINJAGO, her ninja hayranının sahip olmaktan gurur duyacağı inanılmaz havalı bir oyun setleri koleksiyonu sunar ve kahramanlarıyla heyecan verici maceralar yaşarken pozitif yaşam becerileri öğrenmelerini sağlar.
Altmış yılı aşkın süredir LEGO® parçaları, her seferinde tutarlı bir şekilde takılıp çıkarılabilmeleri için en kaliteli malzemelerden üretilmektedir, ninja becerileri gerekmez!
LEGO yapım parçaları katı güvenlik standartlarına uygundur, bu yüzden çocuklar güvenli ellerdedir.

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...