Animals of the World peluş hayvan figürleri, gerçek hayvanların görüntüleri esas alınarak üretilmiştir. Bu sayede karşınızda peluş bir oyuncak değil gerçek bir canlı var gibi hissedeceksiniz.

Hayvanlar aleminin ilginç üyelerinden biri olan Chow Chow köpek ırkını beraber tanıyalım.

Chow Chow, halk arasında “Aslan Köpeği” ve “Çin Aslanı” olarak da adlandırılan bir köpek türüdür. Uslu bir köpek olduğundan ötürü aile köpeğidir. Fakat arada sırada hırçınlaşabilir ve inatçı denilecek kadar kararlı olabilir. Her ne kadar özgürlüğüne düşkün olsa da birlikte yaşadığı insanlara çok bağlıdır ve çocuklarla çok iyi anlaşır.

28 cm olan Animals of the World Chow Chow peluşun üretiminde gerçek hayvan görünümünü sağlayan özel elyaftan yapılmış kumaş kullanılmıştır.

Özel üretim yumuşacık tüyleri sayesinde 0 yaştan itibaren tüm çocukların kullanımına uygundur.

Peluşların formunu uzun yıllar koruyabilmesi için elde yıkanması veya yüzeyden silinerek temizlenmesi özellikle önerilir. Kurutma makinesinde kurutulmaması, kendi doğal halinde kurutulmaya bırakılması gerekir.

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...