Animals of the World peluş hayvan figürleri, hayvanların gerçek görüntüleri esas alınarak üretilmiştir. Bu sayede karşınızda peluş bir oyuncak değil gerçek bir canlı var gibi hissedeceksiniz.

Hayvanlar aleminin ilginç üyelerinden biri olan Atı beraber tanıyalım.

Atların evcil türleri olduğu gibi yabani olan türleri de bulunmaktadır. Yabani olan “Prezewalski” türü, Amerikan bozkırlarında ve Altay dağlarının açık arazilerinde sürü halinde yaşar. Çok uzun yıllar önce evcilleştirilmiş olan at türleri insanların yoldaşıdır. Atların en popüler ve en eski türü Amerikan’dır. “Quarter Horse” adındaki özel tür o kadar popülerdir ki tüm dünya tarafından bilinir.

36 cm olan Animals of the World Atın üretiminde gerçek hayvan görünümünü sağlayan özel elyaftan yapılmış kumaş ve peluş kumaşı kullanılmıştır.

Peluş hayvanın kol ve bacakları serbest ve yumuşacıktır (floppy).

Özel üretim tüyleri sayesinde 0 yaştan itibaren tüm çocukların kullanımına uygundur.

Peluşların formunu uzun yıllar koruyabilmesi için elde yıkanması veya yüzeyden silinerek temizlenmesi özellikle önerilir. Kurutma makinesinde kurutulmaması, kendi doğal halinde kurumaya bırakılması gerekir.

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...