​Hem ambulans hem hastane olabilen Barbie'nin Ambulansı Oyun Seti ile farklı oyun seçeneklerinin tadını çıkarabilirsin. Ambulansla çağrılara yanıt ver (tek bir düğmeye bastığında siren sesi ve ışıklar açılır), olay yerine vardığında gerekli tedaviyi uygula, ardından arkasındaki kolu kaldırarak aracı anında 60 cm genişliğinde bir kliniğine dönüştür. Üç ayrı oyun alanı sunmak için iki tarafından açılabilen oyun setinde şunlar yer alıyor; açılabilen hasta kabul masası ve döner sandalye bulunan giriş alanı, televizyonun arkasında gizli bir sürpriz hediyelik mağazası bulunan bekleme odası, oturma pozisyonuna kadar getirilebilen (gerçek bir yatak gibi) "katlanabilir" muayene yatağı ile görme cihazı olarak da kullanılabilen bir röntgen makinesi bulunan muayene odası. Gün boyu sınırsız oyuna ilham vermek için 20'den fazla ek parça bulunur. Stetoskop ve tansiyon aleti gibi teşhis cihazları, alçı ve koltuk değnekleri gibi medikal malzemeler, bekleme odası dergileri ve oyuncak ayı ile balon gibi hediyelik eşya mağazası ürünleri bulunur. Doktor olmak isteyen kızlar için mükemmel bir hediye olabilir. Oyunları daha gerçekçi hale getirmek ve eğlenceyi ikiye katlamak için bazı parçalarda bebeklerin (Bebekler ayrı satılır) tutabileceği tutma yerleri bulunur. Hastalarını tedavi et, kliniği ambulansa çevir ve bir sonraki hastaya doğru yola çık. Bu Barbie® aracı ve oyun setiyle hemşirelikten doktorluğa kadar tüm tıp mesleklerini keşfedebilirsin çünkü bir kız Barbie® ile oynarken, istediği her şeyi hayal eder.
Çağrılara yanıt ver ve Barbie'nin Ambulansı ile hastalara yardım et. Hem ambulans hem hastane olabilen oyun setinde 20'den fazla temalı parça bulunur.
İnsanları kurtarmak için ambulansla yola çık. Tek bir düğmeyle ışıklar ve sirenleri etkinleştir.
Aracın arkasındaki kolu kaldırarak ambulansı anında üç farklı alana (giriş bölümü, bekleme odası ve muayene odası) sahip 60 cm'lik bir kliniğine dönüştür.
Hediyelik eşya mağazasını görmek için bekleme odasındaki TV'yi aşağı çevir. Dergiler, oyuncak ayılar, balonlar veya çiçekler gibi hediyelere göz at.
Muayene odasında bulunan röntgen makinesindeki tutma yerini kaydırarak görme cihazına dönüştür.
"Katlanabilir" muayene yatağı yatma pozisyonundan oturma pozisyonuna kadar ayarlanabilir ve tedavi edilecek bölgeyi "aydınlatması" için yatağın ayağına takılabilen bir lambaya sahiptir.

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...