Barbie  ve Köpekleri Geziyor Oyun Seti  GHV92
Barbie®  ve  Köpekleri  Geziyor  Oyun  Seti  ile  hayvansever  kızlar,  köpeklerini  gezdirirken  Barbie®'ye  yardım  edebilir.  Oyun  setinin  içinde dönüştürülebilir özellikli  puset,  iki  yavru  köpek  ve  köpeklerin  bakımı  için  yedi  aksesuar  var!  Köpekçiklerle  oyun  günü  için  hazır  mısın?  Barbie®, yavru  köpeklerini  iki şekilde  taşıyabilir:  Köpeklerden  birini  pusete  oturtup  diğerini  Barbie®  çantasında  gezdirebilir  veya  pusetin  ön  tarafını  çekerek puseti  genişletip  her  iki köpekçik  için  de  yer  açabilirsin!  Modern  ve  renkli  tasarımıyla  yavru  köpeklerin  pusetinde;  köpekleri  güneşten  korumak  için turuncu  bir  tente  bulunur. Barbie®  bebeğin  çantasını  astığı  kanca  ve  gümüş  renkli  parçalar  da  pusete  gerçekçilik  katar.  Barbie®  bebeğin  pusetin tutacaklarını  kavramasına yardım  et  ve  eğlence  dolu  bir  gezinti  için  bebeği  hareket  ettir.  Aksesuar  sayesinde  kızlar  hem  yemek  saatinde  hem
oyun  saatinde  oynayıp  hikayeler yaratabilir.  Köpekçikler,  farklı  renklerde  iki  mama  kabındaki  kemiklerle  karnını  doyurduktan  sonra  parkta  frizbi oynama  zamanı!  Barbie®  bebeğin çantasına  ister  aksesuarları  koy  ister  köpek  yavrularından  birini!  Barbie®  çizgili  tişört  elbisesi  ve  pembe  spor ayakkabılarıyla  hem  çok  şirin  hem  de rahat.  Kızlar,  Barbie®  ve  Köpekleri  Geziyor  Oyun  Seti  ile  birçok  hikaye  anlatabilir.  3  yaş  ve  üzeri  kızlar diğer  Barbie®  bebeklerini  ve  oyuncaklarını koleksiyonlarına  ekleyerek  oyun  saatinde  farklı  eğlenceler  yaratabilir!  Her  biri  ayrı  olarak  satılır  ve stoklarla  sınırlıdır.  Bebekler  tek  başına  ayakta duramaz.  Renkler  ve  süslemeler  çeşitlilik  gösterebilir.
Barbie® ve Köpekleri Geziyor Oyun Setindeki Barbie® bebek, iki yavru köpek, dönüştürülebilir puset ve hikayelerini zenginleştirecek aksesuarlarla köpekçiklerle en harika oyun gününü planla!
Gezintiyi iki şekilde yapabilirsin: İster köpeklerden birini pusete oturtup diğerini Barbie® çantasında gezdir, ister ön tarafını çekerek puseti genişletip her iki köpekçik için de yer aç!
Pusetin modern ve renkli tasarımının yanı sıra dönen tekerlekleri, gümüş renkli parçaları, Barbie® bebeğin çantası asması için kancası ve ellerini geçirebileceği tutacakları gerçekçi bir görünüm sunar.
Aksesuarları yerleştirebileceği ve köpeklerinden birini taşıyabileceği el çantası, hem mama saatinde hem de oyun saatinde köpeklerin ihtiyaç duyabileceği iki mama kabı, iki kemik, frizbi ve su şişesi bulunur.
Barbie®, çizgili tişört elbisesi ve pembe spor ayakkabılarıyla oyun dolu bir güne hazır.
Hayvansever kızlar, bu Barbie® oyun setiyle çok fazla hikaye anlatabilir! İçinde birçok aksesuar bulunan bu oyun seti 3 yaşından büyük kızlar için mükemmel bir hediyedir.

 
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Yükleniyor...