Sürprizlerle dolu bir kutu açma deneyimine hazır olun! Ambalajı çıkardığınızda bu sevimli Sürpriz Patates koleksiyonundan hangi Bay Patates Kafa karakterinin çıkacağını kim bilebilir? Her pakette, bir Tots Sürpriz Patates ve karaktere özel aksesuarlar var. Bay Patates Kafa Tots Sürpriz Patates oyuncakları, çocukların bayıldığı parçaları takıp-çıkarma oyununu sunuyor ve her Sürpriz Patates'in gövdesinde kendi aksesuarları saklanabiliyor. Çocuklar, minik ellere uygun boyuttaki bu oyuncakları sergilemeye bayılacak ve parçaları keyifle karıştırıp takıp çıkaracak. Serilerde; tavşan, trol, domates kafa, cupcake kafa, sihirbaz ve canavar gibi karakterlerin figürleri var. Çocuklar, Sürpriz Patateslerin hepsini koleksiyonlarına katabilir! (Her figür ayrı satılır, stoklarla sınırlıdır). 
İçindekiler: 1 patates gövdesi, 1 taban, 4 aksesuar ve koleksiyon rehberi.
SÜRPRİZ FİGÜRLER: Her paketin içinde bir Bay Patates Kafa Tots Sürpriz Patates var. Ambalajı çıkarıp mini figürü keşfedin. (Her figür ayrı satılır, stoklarla sınırlıdır.)
MİNİ KOLEKSİYON FİGÜRLERİ: Bakalım içinden hangi mini figür çıkacak? Her küçük Bay Patates Kafa figürü, görünümünü tamamlayan özel aksesuarlara sahip. Acaba en çok hangisini seveceksiniz?
EĞLENCELİ KARAKTERLER: Serilerde; patates tavşan, trol, domates kafa, cupcake kafa, sihirbaz ve canavar gibi karakterlerin figürleri var. (Her figür ayrı satılır, stoklarla sınırlıdır.)
AKSESUARLAR: Her mini figür; Bay Patates Kafa Tots Sürpriz Patates gövdesi, kollar, yüz ve 2 özel aksesuarla birlikte sunuluyor. (Her figür ayrı satılır, stoklarla sınırlıdır.)
ÇOCUKLAR İÇİN EĞLENCELİ OYUNCAK: Çocuklar bu mini koleksiyon figürlerinin her birini keşfetmeye bayılacak. (Her figür ayrı satılır, stoklarla sınırlıdır.)
• 3 yaş ve üzeri içindir.
• UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

© 2019 Hasbro. Tüm Hakları Saklıdır.
 
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
150 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...