Panda gibi takla atan robot!

Komik görünümlü herkes tarafından çok sevilen Rollingbot, hiç durmaksızın ardı ardına takla atabilen eğlenceli bir robottur. Bilim meraklılarını robotik dünyasıyla özgün bir şekilde tanıştırmak için hayvanlar aleminden ilham alan müthiş bir set!

Rollingbot, çift milli motoru ve düz kol mekanizması sayesinde pandanın art arda otomatik hareketlerle birbiri ardına takla atmasına izin verir. Dönme hareketi, yön değiştirerek duvarlardan "sekmesine" izin verir.

Oyun dinamiklerini ilgi çekici hale getiren, yetişkinleri ve çocukları eğlendirebilecek özel ve ilgi çekici bir deneyim.

Clementoni Bilim ve Oyun Serisi,  olası çözümler ve oyun senaryoları oluşturup icat ederken çocukların eğlenmesi için harika bir oyun deneyimi sunar. Farklı bileşenlerin bir araya getirilmesiyle çocuklar, kendi kurgularından hangi senaryoların hayata geçebileceğini somut olarak doğrular ve fikirleri kendi elleriyle şekillendirir. STEM, bilimsel ve teknolojik yönlerle ilgili bilgileri genişleterek el becerisi, zeka ve yaratıcılığın gelişmesine destek olur.

2 x 1,5 AA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahil değildir.

Kutu ölçüsü: 27,5 x 6,2 x 18,8 cm.

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...