Gerçek bir mekanik uzmanı olmanızı sağlayacak bir laboratuvar sizlerle!

50 model ve giderek zorlaşan teknik uygulamalar sayesinde mekaniği ve mühendisliği keşfetmenizi sağlayacak bilimsel bir kit ve çeşitli günlük nesnelerin nasıl çalıştığını ve bunların nasıl inşa edilip çalıştırılacağını keşfedecek araçlarla dolu bir laboratuvar ile hem keyifli hem de verimli vakit geçireceksiniz.

STEM (bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik) metodolojisinden ilham alan bu oyun, el becerilerinin, zekanın ve yaratıcılığın geliştirilmesine yardımcı olur. 250'den fazla değiştirilebilir bileşen sayesinde 50 farklı model oluşturun. Makine mühendisliğiyle ilgili her şeyi anlamak için modelleri birleştirin ve kaldıraçlar, dişliler ve makaralarla denemeler yapın!

Bir burulma makinesi, sabit makaralı bir kule vinci veya hareketli makaralı bir köprü vinci yaparak başlayın; bir helikopter, motorlu bir vinç ve son olarak da elektrik motorlu bir araba yaparken daha da fazla eğlenin. Arabayı oluşturduktan sonra kremayer ve pinyonlu direksiyon sistemi ve mekanik şanzımanla manuel olarak etkileşime girebilirsiniz.

Pakette yer alan resimli kılavuz sayesinde çocuklar birçok nesneyi kolaylıkla yapabilir ve bunların işleyişini açıklayan fizik ilkelerini keşfedebilirler.

Modellerinizi kolay ve eğlenceli bir şekilde monte etmek için akıllı telefonlar ve tabletlere yönelik ücretsiz uygulamayı indirin. 3 boyutlu talimatları izleyin, animasyonları izleyin ve modellerin yapımını simüle edin.

Elektrik motoru 4 x AA pil ile çalışır, kit içeriğine dahil değildir.

Bilim ve Oyun Serisi, olası çözümler ve oyun senaryoları oluşturup icat ederken çocukların eğlenmesi için harika bir oyun deneyimi sunar. Farklı bileşenlerin bir araya getirilmesiyle çocuklar, kendi kurgularından hangi senaryoların hayata geçebileceğini somut olarak doğrular ve fikirleri kendi elleriyle şekillendirir.

Kutu ölçüsü: 45 x 7 x 31 cm

Ağırlık: 1,250 kg

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...