Yeni maceralara hız vermek, fikirleri gerçeğe dönüştürmek ve mekanik ve mühendisliğe aşina olmak için sağlam bileşenler sayesinde yeniden yaratılacak ve keşfedilecek bir yarış arabası sizlerle!

Mühendislik ve mekanik dünyası, çocuğu en sevdiği kapları yeniden üretmek için konseptler geliştirmeye ve fikirleri test etmeye teşvik eden bu laboratuvarın temel taşıdır. Yaratıcılığı ve hayal gücünü teşvik eden bir inşaat laboratuvarıyla çocuklar, bileşenleri bir araya getirerek fikirlerini test edebilir ve ortaya çıkan çözümlerin doğru olup olmadığını doğrulayabilir.

Dikkat çekici bir tasarıma sahip arabayı oluşturmak için gereken tüm bileşenler bir kutuda! Paket ayrıca yarış arabasını dekore etmek için renkli bir çıkartma seti içerir. Hayal gücüyle maceralar yaratmak için çalışan direksiyon mekanizması yukarıdan kontrol edilebilir.

Açık olana meydan okuyan mekanik çözümler için etkileşimli 3D talimatlarla gelen resimli bilimsel kılavuzun yanı sıra montaj aşamalarını basit ve eğlenceli bir şekilde takip etmenizi sağlayacak bir uygulama bulunmaktadır.

Bilim ve Oyun Serisi, olası çözümler ve oyun senaryoları oluşturup icat ederken çocukların eğlenmesi için harika bir oyun deneyimi sunar. Farklı bileşenlerin bir araya getirilmesiyle çocuklar, kendi kurgularından hangi senaryoların hayata geçebileceğini somut olarak doğrular ve fikirleri kendi elleriyle şekillendirir.

Kutu ölçüsü: 27,6 x 6 x 18,8 cm

Ağırlık: 0,276 kg

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...