Kanatlarını açıp uçup gitmek isteyen zincirlenmiş bir ejderha ve inşa edilmeyi bekleyen bir optik yanılsama!

Maketin etkisi ejderhanın sanki havada süzülüyormuş gibi görünmesine neden olacak. Çocukların olası çözümleri ve oyun senaryolarını oluşturup icat ederken keyif alabilecekleri muhteşem bir oyun deneyimi sizleri bekliyor. Çocuklar çeşitli parçaları bir araya getirerek yapılarıyla hangi senaryoların yapılabileceğini kontrol edebilir, fikirlerine hayat verebilir ve konseptleri kendi elleriyle şekillendirebilirler.

Çocuklar ejderhayı yerinde tutan zincirleri taktıklarında, gerilim hareketini ve bunun nasıl yapısal bütünlük oluşturduğunu, ejderhanın havada asılıymış gibi görünmesini sağlayacaklarını görecekler. Gerginlik ilkesi model oluşturmanın temel bir parçasıdır ve çocuklar dudak uçuklatan sonuçlar elde etmek için konseptler geliştirmeye ve fikirleri doğrulamaya teşvik edilir.

Çocuklar, oyun talimatlarını ve kılavuzu (Uygulamada da) takip ederek, her optik efektin anlaşılması ve keşfedilmesi gereken bilimsel bir ilkeyi gizlediğini deneyimleyip anlayabilir.

Bilim ve Oyun Serisi, olası çözümler ve oyun senaryoları oluşturup icat ederken çocukların eğlenmesi için harika bir oyun deneyimi sunar. Farklı bileşenlerin bir araya getirilmesiyle çocuklar, kendi kurgularından hangi senaryoların hayata geçebileceğini somut olarak doğrular ve fikirleri kendi elleriyle şekillendirir.

Kutu ölçüsü: 39,6 x 6 x 27,8 cm

Ağırlık: 0,396 kg

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...