Minik şeflerin hayal gücü, Play-Doh Mutfak Atölyesi oyun setleriyle sınır tanımayacak! Bu oyun setiyle komik köfteler, gökkuşağı renkli hamburgeler yapabilecekler. Oyun setindeki plastik hamburger ekmekleri; çılgın peynir ve komik hamburger köftesi yapmak için birer kalıba sahip. Tek zor kısım, hamburgerinizi neli yapacağınıza karar vermek! 6 Play-Doh damgası ve gökkuşağının 8 rengiyle komik hamburgerlerinizin malzemelerini hamurdan marul, soğan, domates, yumurta ve daha fazlasıyla zenginleştirin. Patates kızartması yapma aletindeki rayı kullanarak 3 farklı şekilde Play-Doh patates kızartmaları oluşturun. Ayrıca bu aleti ketçap gibi çılgın sosları sıkmak için kullanın! 28 gramlık kutudaki 8 eğlenceli renkte Play-Doh oyun hamuruyla birbirinden renkli menüler hazırlayın. Play-Doh Yaratıcı Mutfağım oyun setleriyle minik şeflerin en iyi malzemesi hayal gücü!
İçindekiler: hamburger ekmeği kalıp aleti, 6 malzeme damgası, patates kızartması yapma aleti ve ray, bıçak, tabak, 8 kutu Play-Doh oyun hamuru (toplam net ağırlık 224 g).
KENDİ HAMBURGERİNİZİ ŞEKİLLENDİRİN: Oyun setindeki plastik hamburger ekmekleri; çılgın peynir ve komik hamburger köftesi yapmak için birer kalıba sahip.
YARATICI HAMBURGERLER: 6 Play-Doh damgası ve gökkuşağının 8 rengiyle hamburgerlerinizin malzemelerini hamurdan marul, soğan, domates, yumurta ve daha fazlasıyla zenginleştirin.
YANINDA KOMİK PATATES KIZARTMALARI: Patates kızartması yapma aletindeki rayı kullanarak 3 farklı şekilde Play-Doh patates kızartmaları oluşturun. Ayrıca bu aleti ketçap gibi çılgın sosları sıkmak için kullanın!
8 PLAY-DOH RENGİ: Birbirinden renkli menüler için sete 28 gramlık kutuda 8 eğlenceli renkte Play-Doh oyun hamuru dahil.
HAYAL GÜCÜNÜZÜ ŞEKİLLENDİRİN: Toksik madde içermeyen Play-Doh oyun hamuruyla uçu açık oyun, tamamen çocuğunuzun hayal gücüyle şekilleniyor!
• 3 yaş ve üzeri içindir
• Ebeveynin dikkatine: Buğday içerir.
• Oyun hamuru yenmemelidir.
• Toksik madde içermez. ASTM D-4236 ile uyumludur.
• Çocuğun yaşına ve beceri seviyesine göre oyun hamurlarıyla yapılan şekiller farklılık gösterebilir.
• Ürün ve renkler farklılık gösterebilir.
© 2018 Hasbro. Tüm Hakları Saklıdır.
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...