Resimlerle Eğitici İngilizce Destekli Kelime Kartları ile minikler hem öğrenecek hem de eğlenecekler!
İlk 100 sözcük flash cardslar çocukların dünyasında yer alan ilk 100 sözcüğü içerir. Bu sözcükler ve resimler ile çocuklarınızın konuşmayı öğrenmeleri için gerekli ilk adımlarını atmalarına yardımcı olabilir
Çocuklara resimlerle örnek vererek öğrenimi ve akılda kalıcılığı kolaylaştırmaktadır.  Ayrıca kartlar üzerinde kelimelerin İngilizce anlamlarıda yazmaktadır.
Flash card, eğitim sisteminde öğrencilerin çokça kullandığı, öğrenmeyi kolaylaştıran bir yöntemdir. Genelde soru-cevap biçiminde kullanılır. Yapması da çok kolaydır. Elinizdeki kartların üzerinde çocuğunuzun öğreneceği kavramlar yer almaktadır. Çocuğunuza kartları birer birer göstererek nesnelerin isimlerini söyleyin ve bunu çok kere tekrarlayın. Daha sonra nesneleri işaret ederek "Bu ne?" diye isimlerini sorun. Bu süreci tekrarlayarak çocuğunuza yeni kavramlar ve sözcükler öğreterek konuşmaya adım atmasına yardımcı olabilirsiniz.
Kart sayısı: 100
Paket ölçüsü: 15,5 x 4,5 x 21 cm.

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 16:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
150 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Yükleniyor...