Pijamaskeliler Hava Korsanları Gemisi aksiyona hazır! Bu oyun seti, pek çok özelliğiyle Pijamaskeliler çizgi dizisinden ilham alan bir korsan eğlencesi sunuyor! Okul öncesi çocuklar, geminin gökyüzünde süzüldüğünü hayal edebilecek; sonra gözetleme yerine basarak gemiyi çarpışma moduna dönüştürebilecek ve ikili füze fırlatıcılardan Korsan Robot’un patates ezici füzelerini fırlatabilecekler! Uzayan güverte tuzak kapısına dönüşüyor ve kötü adamları geminin altındaki zindana yolluyor (çocuklar zindan kapılarını açıp onları özgürlüklerine kavuşturabiliyor!). 3 yaş ve üzeri çocuklar, kutuya dahil Korsan Robot ve Korsan Kedi Çocuk figürleriyle efsanevi kahramanlarla kötü adamların hikayesini hayal edebilecek. Kedi Çocuk aksiyon figürü, korsan şapkasıyla heyecan verici maceralara hazır!
Pijamaskeliler Hava Korsanları Gemisi, bant ve yapıştırıcı hariç plastik içermeyen geri dönüştürülebilir kağıt paketle sunuluyor. Bu oyun seti, süper kahraman maceralarını seven çocuklar için mükemmel bir hediye seçeneği...
İçindekiler: çıkarılabilir jet güçlendiriciye ve çıkarılabilir gözetleme yerine sahip oyun seti, 2 figür, 2 füze.
PİJAMASKELİLER HAVA KORSANLARI GEMİSİ: Tekerlekleri üzerinde sürülebilen Pijamaskeliler aracı, çarpışmaya hazır. Oyun setinde; 2 oyun modu, 2 figür, güverte, tuzak kapısı, zindan ve ikili füze fırlatıcılar var.
ÇARPIŞMA MODUNA DÖNÜŞTÜRÜN: Minik kahramanlar, hayali bir gökyüzünde gemi modunda süzülebilir, sonra gözetleme yerine basarak geminin yan kısımlarını açıp çarpışma modu için süper havalı füze fırlatıcıları ortaya çıkarabilir.
EĞLENCELİ ÖZELLİKLER: Güvertenin bir bölümü çekilerek uzatılabiliyor ve ortaya çıkan tuzak kapısı kötüleri zindana yolluyor. Onları özgürlüklerine kavuşturmak için zindanın kapılarını açın! Araç oyunu için geminin sürülebilen tekerlekleri var.
KORSAN ROBOT VE KORSAN KEDİ ÇOCUK FİGÜRLERİ: 3 yaş ve üzeri çocuklar, 2 Pijamaskeliler aksiyon figürleriyle destansı bir aksiyona bayılacak! Kedi Çocuk aksiyon figürü, korsan şapkasıyla maceraya hazır.
FİGÜRLER, HERO ID İLE UYUMLU: Figürler, Hero ID teknolojisine sahip Pijamaskeliler oyuncaklarıyla (her biri ayrı satılır, stoklarla sınırlıdır) uyumludur. Bu oyuncaklar, uyumlu Pijamaskeliler figürlerini tanır ve uygun şekilde tepki verir.
• Figür boyutu: 7,5 cm
• 3 yaş ve üzeri içindir.
• UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.
• Bir yetişkin tarafından kurulması gerekir.

© 2022 Hasbro. Tüm Hakları Saklıdır.
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...