Nerf Super Soaker Twister su tabancasından dönerek fışkıran kesintisiz 2 su akışı! Dışarı çıkın ve Super Soaker su tabancası ile eğlenceyi yaşayın. Kolu pompaladığınızda, su tabancasının ucundaki silindir dönüyor ve rakiplere su püskürtürken çift sarmal bir yapı oluşturuyor.
Twister su tabancası ile su savaşlarınızda rakiplerinizi dönen suyla ıslatın. Doldurması ve atış yapması kolaydır. Kapağı açın, tankı suyla doldurun, kapağı kapatın ve kolu ileri geri hareket ettirin. Suyu döndürerek püskürten Nerf Super Soaker su tabancası ile dış mekân su oyunlarına dalın! Tank kapasitesi 1094 milimetre.
Nerf Super Soaker markası 1989 yılından beri eğlencenin adresi olarak biliniyor ve suyla oyunlarda herkesi kendine çekmeye devam ediyor! Nerf Super Soaker su tabancaları ile su sağanağında eğlenceyi yaşamak için dışarı çıkın!
İçindekiler: 1 su tabancası.
DÖNEN KESİNTİSİZ SU AKIŞI: Nerf Super Soaker Twister su tabancasından dönerek fışkıran kesintisiz 2 su akışı!
DÖNEN SUYLA ISLATMA İÇİN DÖNDÜRÜCÜ SİLİNDİR: Rakiplere su püskürtürken su tabancasının ucundaki silindir dönerek çift sarmal bir yapı oluşturuyor.
DOLDUR, POMPALA, SU PÜSKÜRT: Kapağı açın, tankı suyla doldurduktan sonra su tabancasından su püskürtmek için kolu ileri ve geri pompalayın. Tank kapasitesi 1094 mililitredir.
• 6 yaş ve üzeri içindir.
• DİKKAT: Gözlere ya da yüze nişan almayın.
• UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

© 2022 Hasbro. Tüm Hakları Saklıdır.
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...