Play-Doh Sihirli Mikser Oyun Setiyle harika oyuncak pastalar, kekler ve kurabiyeler yaratın! Gelecek vadeden pasta şefleri hünerlerini sergiliyor! Küçük şefler, 2 Play-Doh yiyecek kalıbı tepsisinden birini çıkarılabilir kaseye yerleştirip her bir kalıbı Play-Doh oyun hamuruyla doldurduktan sonra yalnızca kolu indirerek ilginç oyuncak kurabiyeler ve çılgın pasta şekilleri yapabilecek! Süsleme aracı veya spatula aletiyle kıvrımlı oyuncak kremalar ekleyin, spatulanın tutacağındaki deliklerle gerçek gibi görünen minik süsleme şekerlemeleri oluşturun ve oyuncak mikserin yan tarafındaki yarım kalıplarla çok daha fazla Play-Doh şekeri, kreması ve süslemeleri yaratın. Play-Doh oyun seti çeşitli renklerde 112 gram toksik madde içermeyen oyun hamuruyla birlikte sunulur. Mutfak oyuncaklarını ve yiyecek yapma oyunlarını seven üç yaş ve üzeri çocuklar için eğlenceli bir sanat ve el sanatları aktivitesidir. Hasbro, Play-Doh ve ilgili tüm ürünler Hasbro’nun ticari markalarıdır.

ÇOK SAYIDA RENKLİ PLAY-DOH YİYECEĞİ YARATIN: Play-Doh Sihirli Mikser Oyun Seti sayesinde çocuklar, kolay bir şekilde 8 farklı Play-Doh pastası, keki ve kurabiyesi yapabilecek ve bunları süsleyebilecek!

KULLANIMI KOLAY SİHİRLİ MİKSER MEKANİZMASI: Çocuklar iki tepsiden birini kaseye takabilir, her bir kalıbı Play-Doh oyun hamuruyla doldurabilir ve kolu çekerek tek seferde 2 oyuncak yiyecek basabilir!

ÇOK SAYIDA SÜSLEME SEÇENEĞİ: Süsleme aracını veya spatula aletini kullanarak gerçek gibi görünen krema ve küçük şekerlerle yaratımlarınızı süsleyin ve oyuncak mikserin yan tarafında bulunan yarım kalıpla eğlenceli Play-Doh şekerleri, süslemeleri ve malzemeleri yapın.

5 PLAY-DOH KUTUSU SETE DAHİL: Her biri 56 gram ağırlığında ve biri nane yeşili ve açık kahverengi olmak üzere çift renkli ve diğerleri turuncu, mavi, canlı pembe, konfeti renklerinde 5 kutu oyun hamuru sete dahildir. Buğday içerir.

SANAT VE EL SANATLARI AKTİVİTESİ: Bu Play-Doh yiyecek oyun seti ve oyuncak mutfak aksesuarları, mutfak oyuncaklarını ve yemek yapma oyunlarını seven 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediye!

İçindekiler: Çıkarılabilir kaseyle birlikte stant mikser oyun seti, 1 süsleme aracı, 1 spatula aksesuarı, 2 kalp tepsisi ve 5 kutu Play-Doh Marka Oyun Hamuru (net ağırlık 283 gram).

Uyarılar: 3 yaş ve üzeri içindir. Oyun hamuru yenmemelidir. Ebeveynin dikkatine: Buğday içerir. Toksik madde içermez. ASTM D-4236 ile uyumludur. Temizlemek için kurumasını bekleyin, ardından kazıyın veya elektrik süpürgesiyle toplayın. Çocuğun yaşına ve beceri seviyesine göre oyun hamurlarıyla yapılan şekiller farklılık gösterebilir. Ürün ve renkler farklılık gösterebilir.

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...