Nerf Elite 2.0 Motoblitz ile airblitz aksiyonunun veya motorlu kargaşanın gücüyle patlatın!
Bu elektrikli Nerf dart tabancaları, dart atmak için 2 yola sahiptir ve size iç veya dış mekan oyunlarında esneklik ve taktiksel avantaj sağlar.
Hava basınçlı pompa hareketiyle güçlendirilmiş airblitz patlatma ile aynı anda 6 dartı serbest bırakın.
Kolu ileri geri pompalayın ve 6 dartlık bir sürüyü serbest bırakmak için airblitz düğmesine basın.
Bu 2'si 1 arada tabanca, her iki tabanca modunu da doldurmak için 22 Resmi Nerf Elite dart içerir.
Nişan almaya yardımcı olması için entegre dürbünü kullanın.
Nerf oyuncak köpük püskürtücüler, 8 yaş ve üzeri, iç veya dış mekan oyuncağı olarak kullanılabilen harika kız ve erkek oyuncaklarıdır.
Gözlük önerilir (dahil değildir).
2 PATLAMA MODU | Modunuzu seçin! Hava basınçlı hava saldırısı eylemiyle aynı anda 6 dart fırlatın veya motorlu patlatma ile arka arkaya 10 Nerf dartı fırlatın. Entegre kapsam içerir.
AIRBLITZ ACTION | Aynı anda 6 dartı serbest bırakmak için hava basınçlı güçle patlatın! Nerf köpük dart tabancasına hava basıncı uygulamak için pompa kolu ve 6 dartlık bir fırtına başlatmak için hava saldırısı düğmesine basın.
MOTORLU PATLAMA | Motorlu Nerf patlatma ile art arda 10 dart fırlatın! Hızlandırma düğmesiyle motoru çalıştırın ve her bir dartı patlatmak için tetiği çekin.
Bu Nerf dart makinesi, motorlu dart modu için 10 dart klipsi ve her iki mod için hızlı yeniden doldurma için ek dartlarla birlikte 22 Nerf Elite köpük dart içerir.
Erkek ve kız çocuklar için Nerf oyuncakları, çocuklar için iç mekan veya dış mekan oyunları için kullanılan iç mekan veya dış mekan oyuncakları olabilir!
Nerf dart patlatma, fiziksel ve sosyal oyunu teşvik eden eğlenceli çocuk açık hava oyunlarıyla çocukları hareket ettirmenin harika bir yoludur.
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Yükleniyor...