Miguel O'hara, eski Örümcek İnsanlar'ın genetiğini manipüle etmeye çalıştı ve yanlışlıkla kendisini çoklu evrendeki en iyi Örümcek Adam'a dönüştürdü!
Marvel Titan Hero Series Spider-Man 2099 aksiyon figürü ile Spider-Verse'in gücünü serbest bırakın!
4 yaş ve üzeri çocuklar, Spider-Man: Across the Spider-Verse filminden ilham alan bu 12 inçlik lüks aksiyon figürü ile ağ fırlatma aksiyonu ve macerasını hayal edebilir.
Filmden ilham alan tasarım ve ayrıntıların yanı sıra poz verilebilir eğlence için çoklu eklem noktalarına sahip erkek ve kız çocuklar, bu büyük ölçekli Spider-Man 2099 oyuncağıyla süper güçlü savaşlar hayal etmeye bayılacak!
SPIDER-MAN | Miguel O'hara, eski Spider-People'ların genetiğini manipüle etmeye çalıştı ve birden fazla evrende yanlışlıkla kendisini en iyi Spider-Man'e dönüştürdü.
12 İNÇ ÖLÇEKLİ AKSİYON FİGÜRÜ | Kahramanlardan ve kötü adamlardan ilham almıştır Örümcek Adam Marvel Evreni'nin bir parçası olan bu büyük ölçekli figür, 4 yaş ve üzeri çocuklara büyük ağ sallama aksiyonu ve macera sunuyor.
EĞLENCEDEN İLHAM ALAN TASARIM | Hayranlar, bu Spider-Man 2099 ile duvarda gezinme aksiyonu ve ağ fırlatma savaşları hayal edebilecek Spider-Man: Across the Spider-Verse filminden ilham alan tasarım ve ayrıntılara sahip oyuncak.
POZLANABİLİR EYLEM ŞEKİLLERİ | Bu 12 inç ölçekli Spider-Man Titan Hero Serisi aksiyon figürleri birden fazla eklem noktasına sahiptir, bu nedenle 4 yaşındaki erkek ve kız çocuklar ve yukarı, hayal ettikleri ağ fırlatma maceraları için poz verebilir.
DİĞER MARVEL TITAN KAHRAMAN FİGÜRLERİNE BAKIN | Marvel Evreninden ilham alan diğer Spider-Man Titan Kahraman Serisi figürlerine dikkat edin (Her biri ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır.)
Yaş Grubu | +4.
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...