Bridlewood Ormanı'ndan bir Tek Boynuzlu At: Izzy Moonbow ile "İz Bırakın"!
Izzy, My Little Pony: A New Generation filmi ve My Little Pony: Make Your Mark şovundan ilham alan, üretmeyi, yaratmayı ve ışıltıları seven enerjik bir iyimserdir.
Plastik yelesi ve kuyruğu olan, poz verilebilir 3 inçlik Izzy Moonbow midilli figürü dahildir.
Figürün bir tarafında kalp şeklinde bir düğme Cutie Mark ve diğer tarafında bir eklenti Cutie Mark tılsımı var!
Toynağında tutabileceği Hoof to Heart aksesuarları da dahil olmak üzere 20 parça ile birlikte gelir!
Tek Boynuzlu At yatak odasını ayarlamak için bir kağıt hikaye sahnesi arka planıyla birlikte gelir.
IZZY PLUG-IN CUTIE MARK | 3 inçlik midilli mor ve mavi saçlı, My Little Pony: Make Your Mark gösterisinden esinlenilmiştir. Takılabilir kalp düğmesi ile birlikte gelir Cutie Mark çekicilik!
UNİCORN ÇAY PARTİSİ | Bir çaydanlık, çay fincanları, tek boynuzlu at pastası ve daha fazlasını içeren 20 parçayı kullanarak Izzy ile bir çay partisi düzenleyin. Ayrıca saklama için açılan çekmeceli makyaj masası içerir.
TOYNAK KALP AKSESUARLARI | Hareketli Izzy figürü, toynağına takılan Hoof to Heart aksesuarlarıyla birlikte gelir! Çay koyduğunu veya kek servis ettiğini hayal etmesini sağlayın.
KALP TABLOSU | Çiçek şeklinde bir masa ile birlikte gelir. Bir masaya açılmasını sağlamak için Izzy'nin toynağını pedala bastırın, ardından aksesuarlarla ayarlayın.
hikâye sahnesini açın ve çıkartmalarla süsleyin ve yatak odası zemini olarak kullanın. Oyuncak, 5 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar için harika bir hediyedir.
İçerik | Figür, hikaye sahnesi, çıkartma sayfası, çiçek masası, makyaj masası, Cutie Mark tılsımı ve 15 aksesuar içerir.
Yaş Grubu | +3.
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...