Çılgın dalgalarla ıslatın!

Nerf Super Soaker Dalga Fışkırtıcı su tabancasını, aşağı yukarı hareket ederek havalı bir dalga hareketi oluşturan su kütleleri fışkırtıyor!

Su tabancasını pompalarken aşağı yukarı yönde hareket eden başlık, eğlenceli açık mekân oyunlarında herkesi sırılsıklam eden muhteşem bir dalga hareketi oluşturur.

Dışarı çıkın ve Nerf Super Soaker Dalga Fışkırtıcı oyuncak su tabancasıyla arka bahçenizde eğlenceli oyunlar oynayın.

6 yaşındaki erkek ve kız çocukları için harika bir hediye olan bu oyuncak gençler ve yetişkinler için de eğlenceli dalgalar vaat ediyor.

Kullanımı çok kolay!

Arkadaşlarınızı ve ailenizi ıslatmaya başlamak için tankı doldurun ve kurma kolunu aşağı yukarı hareket ettirin.

Tankların her biri 8.87 l'ye kadar su alabilir.

Nerf Super Soaker markası 1989 yılından beri eğlencenin adresi olarak biliniyor ve sulu oyunlarda herkesi kendine çekmeye devam ediyor!

Nerf Super Soaker su tabancaları açık mekân oyuncaklarıyla ile su sağanağında eğlenceyi yaşamak için dışarı çıkın!

ÇILGIN DALGALARLA ISLATMA ÖZELLİĞİNE SAHİP NERF SUPER SOAKER DALGA FIŞKIRTICI OYUNCAK SU TABANCASI: Nerf Super Soaker Dalga Fışkırtıcı su tabancasından devasa ve dalgalı su kütleleri fışkırtarak açık mekân oyunlarında rakiplerinizi ıslatın.

DALGALI SU FIŞKIRTMA İÇİN HAREKET EDEN BAŞLIK: Fışkıran suyla birlikte hareket eden başlık, suyun aşağı yukarı akmasını sağlayarak arka bahçenizdeki sulu oyunlarınıza havalı bir dalga hareketi ekler.

8.87 L'LİK TANK KAPASİTESİ: Nerf Super Soaker su tabancasının tankını doldurun, nişan alın ve ıslatmaya başlayın! Tank, 8.87 l'ye kadar su alabilir.

DOLDURUN, POMPALAYIN VE FIŞKIRTIN: Hem doldurması hem de fışkırtması kolay! Tankı doldurmak için kapağını açın, çılgın dalgalar oluşturmak için kurma kolunu ileri geri hareket ettirin ve menzilinizdeki herkesi sırılsıklam edin.

AÇIK MEKAN SU OYUNLARI: Çocuklara yönelik bu havalı su oyuncağıyla ıslatmaya başlayın ve arka bahçenzide eğlenceli su oyunları başlatın.

İçindekiler: 1 su tabancası.

DİKKAT: Gözlere ya da yüze nişan almayın.

Yaş Aralığı: 6 yaş ve üzeri

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...