Tüm galaksideki en iyi arkadaşlar!
Baby Alive Star Besties Yıldız Skylar bebeği, galaksiler arası eğlence için ışıltılı bir uzay temasına sahip!
3 yaş ve üzeri çocuklara yönelik bu uzaydan ilham alan 20 cm'lik Baby Alive oyuncak bebek, uzaylı bir bavul, gezegen pasaportu, hayali ay suyu içeceği, tarak ve çıkartmalar gibi Baby Alive aksesuarlarıyla birlikte gelir.
Oyuncak bebek aksesuarları, yanında oynaması için çantasında bile saklanabilir!
Kızlar ve erkekler için harika bir hediye olan bu besleyici saçlı oyuncak bebek, çıkarılabilir folyo vurgulu eteği, kalıplı kakülleri ve fırçalanabilir pembe ve mavi atkuyruğu ile yıldızlarla süslenmiş bir görünüme sahiptir.
Galaksiden ilham alan cesur tarzı ve aksesuarlarıyla bu Baby Alive Star Besties bebeği, gezegenden sıçrayan hayali maceralara hazır!
Folyo vurgulu çıkarılabilir etek gibi Baby Alive aksesuarlarının yanı sıra uzaylı bavul, gezegen pasaportu, taklit içeceği, tarak ve çıkartmalar gibi galaksiler arası aksesuarlar içerir.
3 yaş ve üzeri çocuklar, ay suyu içecek aksesuarıyla Yıldız Skylar oyuncak bebeklerini besliyormuş gibi yapabilirler.
3 yaşındaki kız ve erkek çocuklara yönelik bu Baby Alive bebeği, hareket halindeyken eğlenmek için aksesuarlarını saklayan valizini hareketlendirmek için çıkartmalar içeriyor!
Yıldız Skylar oyuncak bebek, kalıplı perçemleri ve çocukların tarağıyla tarayabilecekleri renkli köklü atkuyruğuyla kendi dünya dışı görünümüne sahip.
 
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...