Fisher Price Delüks Piyanolu Jimnastik Merkezi ile bebekler hem öğrenecek hem de eğlenceli dakikalar geçirecekler!
4 farklı oyun modu, 65’ten fazla şarkı, ses melodi ve Türkçe cümle özelliği, gerçek piyano notalarıyla 20 dakikaya kadar müzik ve 6 adet aktivite oyuncağı ile bebeğinizle birlikte büyüyen eğitici bir jimnastik merkezidir.
Rengarenk oyun minderi, beş aktivite oyuncağı ve yeri değiştirilebilen oyuncak barı ile miniğiniz ister uzanarak ister oturarak oyuna dalabilir. Üç farklı Yaşa Göre Gelişim™ seviyesi ve piyano çalma modu içeren, çıkarılabilen ışıklı piyano ile öğrenme ve müzik eğlencesi devam etsin!
Yaşa Göre Gelişim™ teknolojisi ile öğrenme eğlencesi bebeğiniz büyüdükçe devam eder! Her bir seviye, miniğinizin keşfedeceği farklı şarkılar, sesler, melodiler ve ifadeler içerir.

1. seviye: Duyular: Bebeğiniz 20 dakika boyunca duyuları uyaran ve geliştiren eğlenceli şarkıların, müziklerin ve ışıkların keyfini çıkarır.
2. seviye: Keşfetme: Kısa enstrümental melodiler ve şarkıların yanı sıra hayvanları ve çıkardıkları sesleri keşfetmek bebeğinizi oturarak oynamaya teşvik eder.
3. seviye: Öğrenme: Eğlenceli şarkılar ve ifadeler minik bebeğinize renkleri, şekilleri ve sayıları tanıtır.

Gelişim ile oyun bir arada
Duyusal Gelişim: Parlak renkler, çeşitli dokular, eğlenceli şarkılar, sesler ve ifadeler bebeğinizin duyularını uyarır ve geliştirir.
Kaba Motor Becerileri: Tekmeleme, ileri uzanma ve kendini yukarı çekme hareketleri ile miniğinizin kas gelişimine destek olur!
Merak Duygusu ve İlgi: Piyano tuşlarına basmak ve eğlenceli melodiler duymak gibi faydalı aktiviteler bebeğinizin tekrar tekrar bu jimnastik merkezine gelmesini sağlar!
İlk Bilgiler: Bebeğiniz tekmeledikçe ve minderin üzerinde oynadıkça renkleri, şekilleri, sayıları ve hayvanlarıtanıtan ifadeler ve şarkılar duyar.
Uzanarak oynama, karın üzerinde oynama, oturarak oynama ve taşınabilir modlar sayesinde yaşa göre gelişim özelliğine sahiptir. Sesler ve ışık efektleri ile bebeğinizin dikkatini çekecek ve aktivite oyuncaklarıyla eğlenceli oyunlar oynayacaklardır.
Bebeğiniz piyanoyu tekmelediğinde müzik çalmaya başlamaktadır. Ve bu sadece bir başlangıçtır. Baş üstü hareketli oyuncaklar bebeğinizin vurma ve tutma becerilerini teşvik etmesine yardımcı olmaktadır.
Karın üzerinde oynaması için ise kemeri aşağıya doğru çekin veya bebeğinizi oturtun ve piyano konseri ile eğlenin! Ayrıca çıkarılabilir piyano ile müzikli eğlenceyi gittiğiniz her yere götürebilirsiniz!
Bebeğinizin; renkleri, hayvanlar ve sesleri, şekilleri, sayıları öğrenmesine, ince motor becerilerini, hayal güçlerini, işitsel ve görsel algısının gelişmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca bebeğiniz aktivite merkezinin altında uzanırken oyuncaklara uzanmaya ve vurmaya çalıştıkça kaba motor becerileri gelişir. Ve karın üstünde oldukları süre boyunca boyun ve karın kaslarını güçlendirir.
3 x AAA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahildir.
Ürün ölçüsü: 68,6 x 45,7 cm.

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...