Bebeğiniz bu şirin kirpiyi çekerek hareket ettirebilir ve etkileşimli, öğretici oyunlarla eğlenebilir. Linkimals™  Sevimli  Kirpi™,  bebeğiniz  büyüdükçe daha fazlasını  keşfedeceği  eğlenceli  oyunlarla  dolu.  Küçük  bebekler  minik  dostlarını  döndürebilir,  düğmesine  basarak  etkinleştirebilir, sırtına  vurarak aktiviteler  yapabilir  veya  ışıklı  düğmelere  basarak  renkler,  şekiller  ve  sayılarla  ilgili  şarkı  ve  cümlelerini  dinleyebilir.  Daha büyük  bebekler  ise,  daha fazla  eğlenceli  şarkı  ve  ses  için  kirpiyi  itip  sürerek  oynayabilir.  Sevimli  Kirpi™  bunların  yanı  sıra  diğer Linkimals™  arkadaşlarını  tanıyabilir  ve  onlarla senkronize  şekilde  müzik  ve  ışık  gösterisi  sunar.  (Diğer  Linkimals™  oyuncakları  
(ayrı olarak  satılır.)  
Gelişim  ve  oyun  bir  arada™
İlk  bilgiler:  Sevimli  kirpinin  eğlenceli  şarkıları  ve  cümleleri,  bebeğinize  sayıları,  şekiller  ve  renkleri  tanıtır.  
Kaba  motor  becerileri: Bebeğiniz büyüdükçe, oyuncağını  oturarak  oynamaktan  emekleyerek  itmeye  ve  yürürken  yanı  sıra  çekmeye geçecek.  Bu  sevimli  kirpi sayesinde  bebeğinizin kaba  motor becerileri  onunla  birlikte  gelişecek.
İnce  motor  becerileri:  Silindiri  döndürmek,  kelebek  şeklindeki anahtarı  çevirmek,  düğmelere  basmak ve  boncuklu çubuğa  vurmak bebeğinizi eğlendirirken  el  becerilerini  ve  el-göz  koordinasyonunu geliştirir.
Etkileşimi, ışıkları, müzikleri ve şarkılarıyla tekerlekli, sevimli kirpi
Şekiller, renkler ve sayılar hakkında şarkı ve cümleleri dinlemek için ışıklı beş düğmeye basın.
Dönen silindire dokunarak veya kirpiyi iterek de şarkı, ses ve cümleleri etkinleştirebilirsiniz.
Diğer Linkimals™ oyuncaklarını koleksiyonunuza ekleyin ve etkileşimlerini izleyin! (Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.)
9 aylık ve daha büyük bebekler için uygundur. 
 
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Yükleniyor...