Barbie® Bebek Bakıcısı™ Skipper™ bebekleri ve oyun setleriyle bebek bakımına dair detayları keşfetmeye başlayacaksınız. Bu oyun parkında bebek bakıcısı olmak çok eğlenceli çünkü oynanacak oyunlar hiç bitmiyor! Küçük çocuk salıncakta sallanırken ve kaydıraktan kayarken Bebek Bakıcısı™ Skipper™ ona göz kulak olur. Birlikte direksiyon çevirebilir veya dönen bloklarda sırayla oynayabilirler. Dönen taşlarla SOS oynanabilir veya kum havuzu şekillendirilebilir kumla doldurulabilir. Üç farklı kalıpla ve kürekle kumdan heykeller yapıp bozabilir ve yenilerini yapabilirsiniz. Skipper™ ve küçük çocuk, oyunla geçecek bir gün için rahat kıyafetler tercih ediyor. Su şişesi gibi ek parçalar ise farklı hikayelere ilham veriyor. Bu oyun setiyle bebek bakıcılığını keşfetmeye ve bebeklerle ilgilenmeye bayılacaksınız. Barbie Bebek Bakıcısı Skipper serisindeki diğer bebekleri ve oyun setlerini koleksiyonunuza ekleyerek bebek bakıcılığının eğlenceli yönlerini keşfedebilirsiniz (her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır). Bebek bakıcısı Skipper™ bebek, küçük çocuk figürü, kum havuzu, şekillendirilebilir bir kutu kum, bir kürek, üç kalıp ve aksesuarlar sete dahildir. Skipper™ bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.
Barbie® Skipper™ Bebek Bakıcısı™ ve Oyun Parkındaki Bebekleri Seti ile bebek bakıcılığına dair eğlenceli hikayeler yaratabilirsiniz.
Gerçekten hareket eden salıncağı, kaydırağı, dönen direksiyonu ve dönen bloklarıyla bu oyun parkı herkesin hayal gücünü harekete geçirir.
Oyun parkındaki dönen bloklarla SOS oynayıp oyun bittikten sonra blokları geri döndürerek eğlenceye en baştan başlayabilirsiniz.
Kum havuzundaki küçük çocuğun kumdan eğlenceli heykeller yapmak için size ihtiyacı var. Sete dahil bir kutu şekillendirilebilir kum, bir kürek ve içinde kale şeklinin de olduğu üç farklı kalıpla kumdan heykeller yapıp eğlenme zamanı!
Skipper™ baskılı tişörtü, kamuflaj desenli mor eteği ve spor ayakkabılarıyla bebek bakıcılığı eğlencesine hazır. Küçük çocuk da bakıcısını şirin pembe elbisesi ve ayakkabılarıyla karşılıyor.
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...