Uf-uf oldum!

Sevimli ayıcık yaralandı, vücudu uf-uf oldu. Onunla ilgilenip yaralarını sarmasına yardımcı olabilirsin. Üstelik uf olan yerlerini sesli olarak belirtiyor ve uf olan yerlerinde kırmızı ışık yanıyor. Ayıcığın yaralarına hemen yara bandı yapıştır ki iyileşebilsin. Uf-uf’a yara bandı yapıştırdığında yaralar iyileşiyor ve kayboluyor. Artık ayıcık kendini daha iyi hissediyor.

Paketten çıkan lolipopuna bayılıyor. Artık iyileştiğine göre ona lolipopunu vermeye ne dersin? Kutudan çıkan lolipopu ayıcığının ağzına yaklaştırdığında “Çok lezzetli!” diyor.

Ayıcığın kumaş yara bandı ve sargıları tekrar kullanılabilme özelliğine sahiptir. Böylece oyun eğlencesi hiç bitmiyor! Kendi hikayelerini oluşturabilir, başa dönen oyununla her seferinde yeni bir eğlenceye adım atabilirsin. Üstelik bu eğlence ışıklı ve sesli yapısı sayesinde gerçekçi bir oyun deneyimi sunuyor.

Geçmiş Olsun Ayıcık, çocukların yaratıcılıklarının ve yeni hikayeler oluşturarak hayal güçlerinin gelişmesine katkı sağlar. Arkadaşlarıyla oynayacakları oyunlar sosyalleşmelerine katkı sağlar.  

Kutu içerisinde; ayıcık, yara bandı, sargı ve lolipop bulunur.

Ürün; 3 x 1,5V AAA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahil değildir.

Kutu ölçüsü: 31,5 x 20,3 x 27 cm

Ağırlık: 0,985 kg

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...