Hot Wheels Dinozor Fırlatıcı, T-Rex ve havalı fırlatıcılar ile Hot Wheels Şehri dünyasının zorluklarını içerir. Arabalarınızı yeterince güçlü fırlatmazsanız canavarların ağızlarına takılma riskiyle karşılaşırsınız.
Hot Wheels Şehri dünyanızı genişletmenizi sağlayan iki bağlantı noktası içerir. Böylece hem zorluk artar hem de mevcut setleriniz çeşitlenir. Diğer pistlere bağlamadan tek başına da oynanabilir.
Hot Wheels Dinozor Fırlatıcı'da araçlarınızı T-Rex'in hareketli kuyruğu ile fırlatabilirsiniz.
Bir adet Hot Wheels Arabası ve diğer Hot Wheels Şehir setlerine bağlanabilen iki bağlantı noktası içerir.
Hot Wheels Şehri evrenine atılmak veya mevcut pistlerine yeni eklemeler yapmak isteyen 4-8 yaş arası çocuklar için harika bir hediyedir.
Köpek Balığı Modeli:
Hot Wheels Fırlatıcı Hayvanlar Serisi, Köpek Balığı Fırlatıcı,
Hot Wheels™ Fırlatıcı Serisi, en sevilen iki düşman olan T-Rex ve köpek balığını (Ayrı olarak satılır.) süper havalı araba fırlatıcıları olarak karşınıza çıkarıyor.
Hot Wheels® Köpek Balığı Fırlatıcı'da düşmanlarınızın çenelerinde takılı kalmamak için arabaları doğru güçle fırlatmanız gereken müthiş zorluklar bulunur.
Küçük alanda büyük eğlenceler için bu kompakt oyuncaklar ile tek başlarına da oynanabilir. Her biri bir adet 1:64 ölçekli Hot Wheels® Araba içerir ve 4-8 yaş arası çocuklar için heyecan verici bir hediyedir.
Yaş:4+ Yaş
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...