Fisher-Price Soothing View Projeksiyon Beşiğinde bebeğinizi hafif titreşimler, müzik ve seslerle sallayarak uyutun.
Portatif beşik, bebeğinizin uyumasını yatıştırmaya yardımcı olmak için iki sarkan oyuncak ve yıldızlı bir ışık projeksiyonu ile birlikte gelen yumuşak, geri çekilebilir bir kanopiye ve içeriyi görebilmeniz için file yan taraflara sahiptir.
Sabit uyku için bir kilidi olan hafif çerçeve, 6 inç'in altında ince bir kat halinde çökerek seyahat veya depolama için ideal hale getirir.
Sadece elleri veya dizleri üzerinde itemeyen, yukarı çekemeyen veya yardımsız oturamayan bir çocukta kullanım içindir.
Küçük çocuğunuzu Fisher-Price Soothing View Projection Bassinet portatif bebek beşiğinde uyutun. Portatif beşik, bebeğinizi yatıştırmak için yumuşak titreşimler, müzik ve seslerin yanı sıra iki asılı oyuncak ve yıldızlı bir ışık projeksiyonu ile geri çekilebilir bir kanopiye sahiptir.
Fisher-Price Soothing View Projection Bassinet, seyahat veya depolama için ideal olan, 6 inç'in altında ince bir kata dönüşen portatif, hafif bir beşiktir. Silinebilir bir yatak pedi ve çıkarılabilir, makinede yıkanabilir çarşaf ile birlikte gelir.
Yalnızca elleri veya dizlerini yukarı kaldıramayan, yukarı çekemeyen veya yardımsız oturamayan yenidoğanlarda ve bebeklerde kullanım içindir.
SÜPER YILDIZLI RÜYALAR
Fisher-Price Soothing View Projection Bassinet, bebeğinizin her gece tatlı bir uykuya dalmasına yardımcı olabilir. Sadece yumuşak bir itme ile bu portatif beşik, yatıştırıcı sesler ve göz kamaştırıcı bir yıldızlı gökyüzü projeksiyonu ile bebeği nazikçe sallar. Montajı kolay beşik, hafif bir çerçeveye ve gözünüzü küçük uyku makinenizden ayırmanıza izin veren havadar file kenarlara sahiptir.
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...