Almanya temalı, 1:64 ölçekli otomobillerden oluşan Matchbox Almanya araçları serisi, her yaştan çocukları uluslararası maceralara davet ediyor!

Koleksiyonda Almanya caddelerinde rastlanabilecek klasik ve modern arabalar yer alıyor. Çocuklar, Almanya'ya özgü yerel arabalarla Almanya otoyollarında yarıştığını veya Kara Orman bölgesini keşfe çıktığını hayal edebilir.

Koleksiyoncular, Matchbox markasının ana ilkesini sergileyen gerçekçi tasarımlara ve detaylara hayran kalacak. Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Matchbox Almanya koleksiyonunda; çocukların keşfetmek için sabırsızlanacağı, koleksiyoncuların ise tasarımlarına hayran kalacağı, Almanya temalı, 1:64 ölçekli arabalar yer alıyor.  Çocuklar, Matchbox markasına özel olan gerçekçi tasarıma ve detaylara sahip arabalarıyla Almanya yollarında kendi maceralarının izini sürebilir.   

Her araç, Almanya'nın otomotiv kültürünü sergileyen süslemeleriyle kendi hikayesini üzerinde taşıyor. Tekerlekli arabalarla oynanan klasik oyunlar, yaratıcılığı ve hikaye anlatımı becerisini geliştirmeye teşvik eder. 3 yaş ve üzeri çocuklar ile koleksiyon tutkunları, birbirinden çeşitli araçlara ve her birinin taşıdığı zengin ayrıntılara hayran kalacak.

Serinin; ’15 Mercedes-Benz G 500, Mercedes-Benz S123 Station Wagon, Volkswagen Golf GTI, ’62 Mercedes-Benz 220 SE, 2019 Audi TT RS Coupé ve BMW M5 Police olmak üzere 6 farklı modeli bulunmaktadır.

Ürün ölçüsü: 8,7 x 2,8 x 3,2 cm.

Kutu ölçüsü: 10,8 x 3,5 x 16,5 cm.

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...