Bu oyuncak dinozor figürlerinin boyu küçük olsa da 3 cm ölçeğinde gerçekçi olarak tasarlanmış ve üretilmiştir!

Seriye dahil olan dinozorlar, koleksiyona uygun dört habitata aittir: Orman, Dağ, Çöl ve Kıyı. Serideki çeşitli türler, dinozorların savaştığı oyunlara veya etkileyici sergilere ilham verir. Kutularda şu üç seçenekten biri sunulur: 1 çok büyük mini dinozor, 1 büyük ve 1 küçük mini dinozor veya 2 orta boy mini dinozor. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.   

Evde dinozor figürlerini kullanarak kendi Jurassic World'ünüzü oluşturun. Serinin hayranları, gerçekçi dinozor avları ve mücadeleleri canlandırmak için Orman, Dağ, Çöl ve Kıyı habitatlarından benzersiz türlerin hepsini koleksiyonlarına eklemek isteyecek. Mücadeleye hazır!

Çocuklar, dinozorların birlikte yaşadığı ve mücadele ettiği hikayeler oluşturmak için tüm mini dinozor oyuncaklarını koleksiyonlarına ekleyebilir. Bu mini figürler birlikte veya karşı karşıya poz verdiklerinde harika görünür.

Her kutuda şu üç seçenekten biri bulunur: 1 çok büyük mini dinozor, 1 büyük ve 1 küçük mini dinozor veya 2 orta boy mini dinozor.

Jurrasic World'ü evinizde saklayın veya yanınızda taşıyın. Havalı figürleri evinizde sergileyebilir veya kolay taşınabilir figürlerle oynamak için yanınızda götürebilirsiniz. Tüm mini paketler ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. Muhteşem mini boy hediyeler!

Serinin 3 yaş ve üzerindeki hayranlarının mini dinozorlarla seyahatte de oynayabilmesi için birkaçını yanınıza alabilirsiniz. Dilerseniz dinozor temalı partilerde hediye, dekorasyon veya pasta süsü olarak da kullanabilirsiniz.

Kutu ölçüsü: 3,8 x 12,7 x 3,8 cm

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...