Kartlar Resim Yüzeyleri Aşağıda Olacak Şekilde Kapalı Karıştırılır.
Kartlar İsteğe Göre Kare Veya Dikdörtgen Şeklinde Aralarında Boşluk Bırakarak Dizilebilir. Kartlar Dizildikten Sonra Yerinden Oynatılmamalıdır.
Oyuna Kim Başlar? Oyuna, Yaşı En Küçük Oyuncu Başlar Oyuncular Saat Yönünde Kartların Etrafında Otururlar.
Hafıza Oyunu Nasıl Oynanır? Sırası Gelen Oyuncu İstediği Yerden 2 Kartı Ters Çevirir. Kartlar Aynı İse 2 Kartı Yanına Alır Ve 2 Kart Daha Açar Eğer Kartlar Eşleşmemiş Durumdaysa Kartlar Kapatılır Ve Sıra Saat Yönündeki Oyuncuya Geçer Sırası Gelen Oyuncu 2 Kart Açar. Oyun Bu Şekilde Sürüp Gider.
Oyuncular Eşleşmeyen Kartları Aklında Tutmaya Çalışarak, Bir Sonraki Tur Daha Önce Açılan Kartların Yerlerini Hatırlamaya Çalışırlar, Kartlar Herkes Gördükten Sonra Kapatılır.
Tekrar Kapatılan Kartların Yer Değiştirmemesi Gerekir. Oyunda Yasak Olanlarbir Oyuncu Eşleşmeyen 2 Kart Açtığında, Yerini Bildiği Üçüncü Bir Kartı Açamaz, Sıra Kendisine Tekrar Gelene Dek Beklemek Zorundadır.
Eşlenmemiş Kartları, Diğer Oyuncuların Gördüklerinden Emin Olduktan Sonra Kapatılması Gerekir. Oyunun Bitişioyunda Ki Son Kartlar Eşleştiği Zaman Oyun Sona Ermiştir.
Kazananı Bulmak İçin, Kimin Yanında Daha Çok Çift Kart Varsa, Oyunu Kazanır. Beraberlik Durumunda, Bir Sonraki Turda En Çok Çifti Bulan Oyuncu Kazanır
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...