FriendsWithYou ve Fisher-Price'ın Eğlenceli Bebek Arabası Oyuncağı, sevimli çiçek dostlarla bebeğinizin sakinleşmesine ve rahatlamasına yardımcı olur.

Yenidoğanlar, çiçek yapraklarında asılı olan dört oyuncağı izleyebilir. Takılıp çıkarılabilen çiçek yaprakları döndürülerek ve kolayca katlanarak düz hale getirilebilir. Dönencede, içinde bir çan olan Happy World karakteri Kucak Sever Böcek, çıngırak sesleri çıkaran yumuşak bir elma, hışırtılı bir yaprak ve iç kısmında ayna olan sevimli bir çiçek bulunur.

Bebeğinizin duyuları harekete geçiren çiçeklerin büyüleyici gücünü her an üzerinde hissetmesi için dönence, bebek arabasının gölgeliğine kolayca takılır. ​   

Happy World karakterleriyle duyusal gelişime yardımcı olan oyuncaklardan oluşan çiçek temalı FriendsWithYou bebek arabası dönencesi; yenidoğanlar, yürüme çağındaki çocuklar ile 3 aylık ve daha büyük bebekler içindir. Takılıp çıkarılabilen çiçek yaprakları döndürülerek ve kolayca katlanarak düz hale getirilebilir. Bebek arabasının gölgeliğine kolayca takarak eğlenceyi dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Ürün ölçüsü: 30,4 x 10,1 x 20,3 cm.

Kutu ölçüsü: 27,5 x 7 x 27,5 cm.

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...