22 cm Deniz Kızı Martina Bebek, 2 hayvan dostu ve aksesuarlar dâhil 15'ten fazla parça.

Enchantimals Su Altı Kafe'ye uğrayıp ferahlatıcı bir içecekle serinleyin. 15'ten fazla parça içeren bu oyun setiyle çocuklar, Okyanus Krallığı'nın en popüler mekânını işleten Deniz Kızı Martina'ya yardımcı olabilir. Bu oyun setinde 22 cm; yiyecek hazırlama alanı, tezgâh, tabureler ve kasa bölümü yer alır. Kâseler, içecekler, deniz kabuğu şeklinde tepsi ve kasa gibi birçok aksesuar, hikâye anlatımı becerisini geliştiren oyunları teşvik eder. Çocuklar, Deniz Kızı Martina'nın hayvan dostları balık ve denizyıldızına iştah kabartan atıştırmalıklar ikram etmesine yardımcı olabilir. Sürpriz bir eğlence için Deniz Kızı Martina'nın kuyruğunu çıkarın ve ayaklarını görün. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Enchantimals Su Altı Kafe'ye uğrayıp ferahlatıcı bir içecekle serinleyin.

15'ten fazla parça içeren bu oyun setiyle çocuklar, Deniz Kızı Martina'nın 15 cm, hayvan dostları balık Bubbler ve denizyıldızı Tidy'e ikramda bulunma eğlencesine eşlik edebilir.

22 cm yüksekliğindeki oyun setinde; yiyecek hazırlama alanı, tezgâh, tabureler ve kasa bölümü yer alır.

Kâseler, içecekler, deniz kabuğu şeklinde tepsi ve kasa gibi birçok aksesuar, hikâye anlatımı becerisini geliştiren oyunları teşvik eder.

Eğlenceli bir sürpriz için Deniz Kızı Martina'nın kuyruğunu çıkarın ve ayaklarını görün.

 Yaş Aralığı: 3 yaş ve üzeri

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...