Rock' Em Sock' Em Robots oyunu 1964'ten beri nakavt etmeyi sürdürüyor. Bu yeni serideki farklılık ise kimin vurup kimin engelleyeceğini belirleyen zar. Kırmızı Rocker ve Mavi Bomber robotlar yine yumrukları hazır, rakibinin engellemesini aşıp kafasını yerinden ilk oynatan olmak için sabırsızlanıyor. Ringin elle kumanda edilen oyun kolu, yumruk atma ve gardını alma eğlencesinin tüm kontrolünü oyunculara bırakır. Ancak bu yeni seride, hangi robotun saldırıya geçip vurmak için yumruk düğmesine basacağını, diğerinin ise savunmaya geçip engelle düğmesine basması gerektiğini atılan zar belirler. Hedef yine aynı: Rakibin kafasını yerinden oynatacak vuruşu yapmak. Bu oyun 6 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Bu yeni seride, eklenen zar atma eğlencesi eşliğinde Rock' Em Sock' Em Robotlar™ ile yeniden ringe çıkın. Hangi robotun rakibine yumruk vuracağını, diğerinin ise engelleyeceğini zar belirleyecek.

Yumruk atma ve gardını alma eğlencesinin tüm kontrolü oyunculardadır. Zar, kendi renginizde "K" ve "O" geldiyse rakibinizin kafasını yerinden oynatmaya çalışın. Zarda sizin renginiz gelmediyse gardınızı alın.

Bu mücadeleci robotlarla aynı anda iki kişi oynar fakat nihai amaç aynıdır: Rakibin kafasını yerinden oynatacak vuruşu yapmak. Rakibinin kafasını 3 kez yerinden oynatan oyunu kazanır.

1964'ten beri nakavt etmeyi sürdüren bu oyun, özgün Kırmızı Rocker ile Mavi Bomber robotları ve verdikleri heyecan dolu boks mücadelesiyle hiç gözden düşmeyen bir klasiktir.

 Yaş Aralığı: 6 yaş ve üzeri

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...