Hot Wheels Ejderhayla Mücadele Pisti oyun seti, akrobasi numaralarıyla ejderhayı bozguna uğratın, diğer setlere bağlanır, 1 adet Hot Wheels oyuncak araba dahil, 3-8 yaş HDP03
Aman dikkat! Dante isimli amansız ejderha, Hot Wheels™ City itfaiye istasyonuna saldırıyor. "Canlanan" Dante, önüne çıkan ve tehlikenin farkına varmayan araçları parçalayıp yutuyor ve itfaiye istasyonu yerle bir ediyor. Araba, ejderhanın gövdesinde hızla yol alırken çocuklar tüm akrobasi becerilerini kullanarak arabalarını ejderhanın kafasına fırlatır ve onu devirmeye çalışır. 360 derece modüler oyun imkanı sunan bu set, hikaye anlatımı seçeneklerini çoğaltmak için diğer Hot Wheels™ setlerine ve pistlerine bağlanabilir. Bir adet Hot Wheels® araç dahildir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.
Hot Wheels™ şehrini binaları yıkıp arabaları yutan acımasız ejderha Dante'den koruyun. Çocuklar Hot Wheels® arabalarını canavara fırlatarak onu devirir ve şehri kurtarır.
İtfaiye istasyonu temalı bu oyun seti, çocukların tekerlekli arabalarla yenilikçi oyunlar oynayarak hikaye anlatma becerilerini geliştirebilecekleri etkileyici bir ortam sağlar.
Dante'yi canlandırmak için kolu kaldırın, ardından arabayı gövdesindeki pist setinden geçirmek için geriye doğru çekin. Misilleme yapmak için
arabayı fırlatıp çemberden geçirin.
Bu seti, diğer Hot Wheels® setlerine bağlayarak akrobasi maceraları ve düşmanı alt etme oyunlarıyla dolu benzersiz bir dünya kurun.
3-8 yaş arası çocuklar, Hot Wheels™ Ejderhayla Mücadele Pisti™'nin ilham verdiği heyecanlı maceraları ve mücadeleleri çok sevecek. Kutuyu açar açmaz oynamaya başlamak için 1 adet Hot Wheels® araç içerir.
Kutu İçeriği:1 adet Hot Wheels™ Ejderhayla Mücadele Pisti™ oyun seti ve 1 adet Hot Wheels® araç içerir.
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...