Yarışa hazır mısınız?
3... 2... 1... Haydi! Fisher-Price Thomas ve Arkadaşları Sodor Kupası Yarışı, bir numaralı mavi lokomotif olan Thomas'ı ışık hızındaki Kana ile bir araya getiriyor. Lokomotifler, Teslimat Oyunları'nda zafere ulaşmak için cesaret gerektiren pistlerde başa baş yarışıyor. Minik makinistler, diğer Thomas ve Arkadaşları metal trenlerini Sodor Kupası Yarışı'na davet ederek heyecanı daha da körükleyebilir! (Diğer trenler ayrı olarak satılır.)
Yarışın sonunda, kazanan treni muhteşem bir ödül bekler: Sodor Kupası!
Çocuklar trenleri serbest bırakarak yarıştırmaya başlamak için kolu çekebilir.
Bitiş çizgisine en hızlı ulaşan tren hangisi olacak? ​
Macera ve eğlenceyi kaçırmayın!
Fisher-Price Thomas ve Arkadaşları oyuncaklarıyla minikler, en sevdikleri çizgi karakterlerle kendi demir yolu maceralarına adım atabilir. Thomas ve demir yolundaki arkadaşlarını yarıştırmak, çocuklara takım çalışması gibi kavramları öğretir ve hayal güçlerini geliştirir.
Fisher-Price'ın sunduğu bu tekerlekli tren ve pist setiyle çocuklar, Thomas ve Arkadaşları çizgi filmindeki efsane Sodor Kupası yarış heyecanını tekrar yaşayacak!
Çocuklar, Thomas ve Kana metal trenleri başlangıç kapılarına yerleştirebilir, ardından kolu çekip iki arkadaşın Cannonball Virajı boyunca hızla yarışıp bitiş çizgisine varmasını sağlayabilir. Pist seti, dostça gerçekleşen bu kıyasıya rekabete bambaşka eğlenceler katan virajlar ve dolambaçlı yollarla doludur. Bitiş çizgisine ilk kim ulaşacak ve kupayı kazanacak?   
Thomas ve Arkadaşları tekerlekli tren ve pist seti, Thomas ve dostu Kana ​ile başa baş yarış eğlenceleri sunuyor. Çocukların kolu indirip kaldırarak kontrol edebileceği lokomotifler, pist boyunca yarışıp Sodor Kupası'nı kazanabilmek için bir an önce bitiş çizgisine ulaşmaya çalışıyor.
Sete dahil olan 2 adet tekerlekli lokomotif plastik bağlantı noktalarıyla diğer tekerlekli ve motorlu lokomotiflere, araçlara, yük vagonlarına veya yolcu vagonlarına bağlanabilir (Diğer oyun parçaları ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır). Daha aksiyon dolu Sodor maceralarına atılmak için bu seti, diğer Thomas ve Arkadaşları pist setleriyle (Ahşap olanlar hariç) birleştirebilirsiniz. (Ek ray setleri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.) Okul öncesi 3 yaş ve üzeri çocuklar içindir.
Ürün ölçüsü: 28,2 x 87,1 x 90,8 cm
Kutu ölçüsü: 31,2 x 43,5 x 11,2 cm
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...