Enchantimals Çiftçi Pazarı Oyun Seti'nde alışveriş yapın!

35'ten fazla parçanın yer aldığı bu oyun setinde Tavşan Becker, Tavşan Lop, 3 stant ve çeşitli taze çiftlik ürünleri bulunur. Çocuklar Enchantimals tavşan dostlarıyla ürünleri, çiçekleri ve atıştırmalık stantlarını düzenleyebilir ve sonsuz alışveriş hikayeleri canlandırabilir.

Rafları meyvelerle, çiçeklerle, tatlılarla ve daha birçok ürünle doldurup alışveriş yapın. Yiyecekleri tartıda tartın, kasada ödeme yapın ve sepeti taze lezzetlerle doldurun. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

35'ten fazla parçanın yer aldığı bu oyun setine Tavşan Becker, Tavşan Lop, 3 stant ve çeşitli çiftlik ürünleri dahildir. Çocuklar ürünleri, çiçekleri ve atıştırmalık stantlarını düzenleyebilir ve eğlenceli alışveriş hikayeleri canlandırabilir. Çocuklar, tavşan dostlarının rafları muz, havuç, çiçek, tatlı ve daha birçok ürünle doldurmasına yardımcı olabilir.

Enchantimals Çiftçi Pazarı'nda taze ve yerel ürünler satın alın. Yiyecekleri tartıda tartın, kasada ödeme yapın ve sepeti taze lezzetlerle doldurun.

Ürün ölçüsü: 20,2 x 7,9 x 5,1 cm

Kutu ölçüsü: 40,5 x 5,5 x 25,5 cm

Ürün ağırlığı: 0,616 kg

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...