Fisher-Price'ın Thomas ve Arkadaşları Özel Çiftlik Oyun Seti ile minik makinistler, çiftlikte tren sürmenin heyecanını doyasıya yaşayabilir. McColl'un çiftliğinden iki inek kaçtı! Thomas'ın inekleri kurtarıp kahraman olması gerekiyor. Çocuklar, motorlu Thomas lokomotifi dağa çıkararak inekleri kurtarmasına yardımcı olabilir. Thomas çiftliğe döndüğünde sallanan inekler yük vagonundan çayıra fırlar. Ahşap setler hariç tüm Thomas ve Arkadaşları ray setleriyle uyumlu olan bu heyecan verici tren ve ray seti, tren sürerek eğleneceğiniz bir dünyanın kapılarını açıyor. (Ek raylar ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.)
Pille çalışan bu 21 parçalık çiftlik temalı Thomas ve Arkadaşları tren ve ray setiyle çocuklar, Thomas ile birlikte kurtarma görevlerine çıkabilir
Lokomotifteki düğmeyi çevirin ve Thomas'ı raylarda sürerek inekleri toplayın. 'Sarsıntılı' bir yolculuk için sallanan ray parçaları içerir
Tombul iki ineği Thomas'ın yük vagonuna bindirin ve hareketli çiftlik kapısından çayıra gönderin
Bu seti, ahşap olanlar hariç istediğiniz Thomas ve Arkadaşları™ ray setiyle birleştirebilirsiniz. (Ek ray setleri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.)
3 yaş ve üzeri çocukların ince motor becerilerinin gelişimini destekler ve hayal güçlerini geliştirmeye yardımcı olur.
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ VE GÜVENLİK
9 TAKSİTE KADAR PEŞİN FİYATINA TAKSİT 3D SECURE
Benzer Ürünler
KARGO VE BİLGİLENDİRME
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !
Saat 15.00’a kadar verilen siparişler Aynı gün kargoda!
Kampanyalı Ürünler
Yükleniyor...